نمونه کارهای گچبری ستون و سر ستون

slide-2feca5b
slide-f145459
slide-444258c
slide-f4fec89

گچبری ستون بر اساس مدل انتخابی، کیفیت، کارایی، ابعاد، تجهیزات به کار برده شده و مصالح به کار رفته و همینطور مدت زمانی که صرف می شود، دسته بندی خاص خود را دارد.

انواع مدل های گچبری ستون

برای گچبری ستون و سرستون مدل های متنوعی وجود دارد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر یک را انتخاب کنید

گچبری ستون تخت

این مدل از گچبری ها همانطور که از نامشان مشخص است به صورت تخت اجرا می شوند و به طور کلی خود ستون به صورت راه راه عمودی اجرا شده و سرستون ها دارای گچبری و شکل های خاصی هستند. البته که این ستون ها از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند.

گچبری ستون تخت برای منازل با دکوراسیون کلاسیک اجرا می شوند و البته که نمونه های مختلفی دارند و شما بر اساس آنچه در ذهن خود دارید می توانید ای سبک از گچبری ها را اجرا کنید دقت کنید که فاکتورهای مختلفی برای این مدل از گچبری ها دیده می شود که باید به صورت لایه ای احرا شوند تا اثر گذاری بیشتری داشته باشند. این مدل از گچبری سر ستون می توان برای ویلاها و خانه های اشرافی نیز مناسب باشد  اثربخشی خوبی داشته باشد.

گچبری ستون
گچبری ستون تخت و سر ستون
گچبری سر ستون
گچبری ستون،گچبری سر ستون

گچبری ستون گرد

معمولاً اگر ستون در وسط پذیرایی باشد بهتر است که از گچبری ستون گرد استفاده شود. گچبری گرد از پرکاربردترین مواردی است که برای ساختمان ها به کار می رود. در اجرای این مدل از گچبری ها، خود ستون به صورت استوانه های گرد اجرا می شوند و سر ستون ها بیشتر به صورت طراحی های پیچیده هستند که با نور مخفی بسیار جذاب می شوند. این سبک از گچبری ها به طور کلی به شکل نیمه گرد نیز اجرا می شوند و ساختار قابل توجهی دارند.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone