گچبری ستون و سر ستون در تهران

slide-2feca5b
slide-f145459
slide-444258c
slide-f4fec89
گچبری ستون
گچبری ستون،گچبری سر ستون
گچبری ستون تخت و سر ستون
گچبری سر ستون

گچبری ستون و سر ستون بر اساس مدل انتخابی، کیفیت، کارایی، ابعاد، تجهیزات به کار برده شده و مصالح به کار رفته و همینطور مدت زمانی که صرف می شود، دسته بندی خاص خود را دارد.

انواع مدل های گچبری ستون

برای گچبری ستون و سرستون مدل های متنوعی وجود دارد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر یک را انتخاب کنید

گچبری ستون تخت

این مدل از گچبری ها همانطور که از نامشان مشخص است به صورت تخت اجرا می شوند و به طور کلی خود ستون به صورت راه راه عمودی اجرا شده و سرستون ها دارای گچبری و شکل های خاصی هستند. البته که این ستون ها از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند.

گچبری ستون تخت برای منازل با دکوراسیون کلاسیک اجرا می شوند و البته که نمونه های مختلفی دارند و شما بر اساس آنچه در ذهن خود دارید می توانید ای سبک از گچبری ها را اجرا کنید دقت کنید که فاکتورهای مختلفی برای این مدل از گچبری ها دیده می شود که باید به صورت لایه ای احرا شوند تا اثر گذاری بیشتری داشته باشند. این مدل از گچبری سر ستون می توان برای ویلاها و خانه های اشرافی نیز مناسب باشد  اثربخشی خوبی داشته باشد.

گچبری ستون گرد

معمولاً اگر ستون در وسط پذیرایی باشد بهتر است که از گچبری ستون گرد استفاده شود. گچبری گرد از پرکاربردترین مواردی است که برای ساختمان ها به کار می رود. در اجرای این مدل از گچبری ها، خود ستون به صورت استوانه های گرد اجرا می شوند و سر ستون ها بیشتر به صورت طراحی های پیچیده هستند که با نور مخفی بسیار جذاب می شوند. این سبک از گچبری ها به طور کلی به شکل نیمه گرد نیز اجرا می شوند و ساختار قابل توجهی دارند.

مزایای گچبری ستون

گچ قیمت ارزانتری به نسبت سایر متریال ها دارد و این موضوع سبب می شود تا گچکاری برای منازل به شکل خارق العاده ای اجرا شود و ستون ها نیز از این موقعیت بی بهره نمانده اند.

اول از هر چیز بدانید که گچبری ها نیازی به جوشکاری ندارند و به طور کلی قابلیت ترمیم پذیری نیز برای این سبک از گچ ها دیده می شود. گچ کاری ها قابلیت طراحی و نورپردازی قابل قبولی دارند و کسانی که علاقه دارند نور مخفی در منزل خود اجرا کنند می توانند از این مدل ها استفاده نمایند. گزینه دیگر مربوط به قابلیت طراحی تجهیزات نوری است که به طور کلی برای گچبری ستون اجرا می شوند. شما میتوانید طرح های متنوعی را برای گچبری ستون و سر ستون  اعلام کنید و طرح مورد نظر شما بررسی شده و بهترین گزینه برای شما در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر این گچبری ها ماندگاری بالایی دارند و خاصین رنگ پذیری بالایی نیز برای آنها دیده می شود.

این مدل از گچبری عایق حرارت محسوب می شوند و وزن بسیار سبکی دارند و البته که از نظر استحکام شرایط خاص خود را دارند. بنابراین گچبری می تواند زیبایی و کاربرد بی نظیری داشته باشد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone