انواع گچبری موتیف سقف_دیوار _کنج در تهران

slide-2feca5b
slide-f145459
slide-444258c
slide-f4fec89

گچبری موتیف سقف چیست؟

گچبری موتیف سقف و دیوار برای ایجاد زیبایی بصری استفاده می شود و کمک می کند تا بتوانید عملکردی خاص در فضا ایجاد کنید. شما می توانید از نقش هایی که هدف یا داستان خاصی را دنبال می کنند برای گچبری موتیف سقف استفاده کنید. مثلاً یکی از طرح های جذاب برای گچبری موتیف دیوار راه راه پیچیده است

گچبری موتیف سقف
عکس گچبری موتیف سقف

 

موتیف دنیایی از الگوهای جذاب و طرح های ساختاری و یا تزئینی است. از موتیف برای فضا های داخلی خانه و همینطور معماری داخلی و خارجی استفاده می شود. گچبری موتیف سقف به نسبت دیوار و کنج ها کمی متفاوت است.

گچبری موتیف سقف

گچبری موتیف سقف

در گچبری موتیف سقف از یک سری الگوهای تکرارشونده در بافت یک بنا استفاده می شود و به طور کلی شامل اشکال انتزاعی می شود و همینطور خطوط منحنی و یا مستقیم را در بر می گیرد. این خطوط در نهایت طرح زیبایی را ایجاد می کنند. موتیف ها از ترکیب عناصر هنری ساخته می شوند و به طور کلی حس ایجاد ریتم و حرکت در فضا را خواهند داشت.

گچبری موتیف دیوار

کسانی که به تازگی به خانه ای نقل مکان کرده اند، شاید از یک دیوار خالی در خانه احساس خوبی نداشته باشند و به طور کلی دیوار مورد نظر برایشان ساده به نظر برسد. به این ترتیب باید به دنبال ایده هایی برای ایجاد تغییر و بازسازی و زیباسازی منزل خود باشند. در این راستا می توان از موتیف استفاده کرد. گچبری موتیف فقط شامل سقف نمی شود بلکه برای دیوارها نیز مناسب است. معمولاً پتینه و موتیف به صورت ترکیبی برای دیوار استفاده می شوند و سبب ایجاد یک سری ستون های فلزی یا گچی خواهند شد و همینطور طرح بسیار جذابی ایجاد می کنند. خوشبختانه در گچبری دیوار دست شما باشد و محدودیتی دیده نمی شود. این هنر به سادگی پیاده سازی می شود.

گچبری موتیف سقف
گچبری موتیف سقف

طرح های پیشنهاد برای گچبری موتیف سقف و دیوار و کنج ها

گچبری موتیف برای کنج ها نیز استفاده می شود بنابراین شما می توانید یک سری ایده های جذاب را وارد این طرح کنید و از آن لذت ببرید. مثلاً می توانید از طرح های لوزی شکل و الماس مانند را در گچبری موتیف اجرا کنید. الگوی لوزی شکل مورد نظر به سادگی ساخته می شود و بارها و بارها این الگو می تواند روی بافت دیوار و هر جای دیگر استفاده شود. از سوی دیگر می توانید از پالت های رنگی انتخابی نیز برای گچبری موتیف سقف استفاده کنید و همه چیز بستگی به دکوراسیون و سلیقه شما دارد.

طرح پیشنهادی دیگر نقوش با هدف است. به طور کلی گچبری سقف و دیوار برای ایجاد زیبایی بصری استفاده می شود و کمک می کند تا بتوانید عملکردی خاص در فضا ایجاد کنید. شما می توانید از نقش هایی که هدف یا داستان خاصی را دنبال می کنند برای گچبری موتیف سقف استفاده کنید.

گچبری موتیف سقف
گچبری موتیف سقف

مثلاً یکی از طرح های جذاب برای گچبری موتیف دیوار راه راه پیچیده است. این روش برای القای حس عمق در فضای اطراف مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش یک سری عوامل متعدد شامل انتخاب ضخامت خطوط، جهت خط ها و همینطور ایجاد سبک نیز وجود دارد. به طور کلی خطوط عمودی روی دیوارها سبب می شود که ارتفاع دیوار بلندتر به نظر برسد و این کار برای اتاق های  با فضاهای کوچک تا کمی بزرگ بسیار عالی است. کشید خطوط افقی روی دیوار ها می تواند تاثیرگذاری زیادی داشته باشد و همینطور می توان طیف های رنگی مختلف را نیز اجرا کرد.

گچبری موتیف سقف
گچبری موتیف سقف

گچبری موتیف با حس پویایی منزل شما می شود!

اگر ایده ای در ذهن خود برای گچبری موتیف سقف ندارید می توانید از شکل های دایره ای استفاده کنید که حس پویایی را به محیط می دهند و اثر بخشی بی نظیری خواهند داشت. این موضوع سبب می شود تا حس پویایی و نشاط برای منزل شما فراهم شود. پالت های رنگی خنثی می تواند تغییرات خیره کننده ای در محیط اجرا کنند پس ریسک پذیر باشید. 

گچ بری
گچ بری
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone