عکس گچبری سقف

عکس گچبری سقف شیک و جذاب

پیش از انتخاب طرح و مدل گچبری، بهتر است چند نمونه از عکس گچبری سقف را مشاهده کرده و سپس طبق سلیقه و فضای خانه، طرح گچبری مورد نظر را انتخاب کنید. گچبری سقف به ویژه، گچبری دستی سقف دارای طرح‌ها و مدل‌های متنوعی است که لازم است پیش از اجرای کار، مدل موردنظر با دقت انتخاب شود.

قبلی
بعدی
گچبری سقف پذیرایی
سقف پذیرایی
گچبری سقف پذیرایی
سقف پذیرایی شیک

جهت مشاهدۀ جدیدترین و شیکترین عکس گچبری سقف، می‌توانید به سایت گروه گچبری پرشین (مرتضی پارسایی) مراجعه کرده و نمونه کارهای موفق این مجموعه را بررسی کنید. 

IMG 20210612 WA0008
عکس گچبری سقف شیک و زیبا

ابزار یا مصالح گچبری، یکی از پرطرفدارترین ابزارها برای تزیین قسمت‌های مختلف ساختمان مانند سقف، دیوار و ستون محسوب می‌شود. در میان انواع مدل‌های گچبری، گچبری سقف پرکاربردترین، نوع گچبری برای تزیین و زیباسازی سقف انتخاب می‌شود که اجرای این کار به دو صورت دستی و پیش ساخته امکان‌پذیر است.

به طور مشخص، در گچبری نوع دستی، گچ‌کار پس از تهیۀ مَلات، با مهارت و هنر خویش و همچنین به کمک ابزارهای مختلف، اقدام به ترسیم نقوش مختلف بر روی گچ خواهد کرد. طرح و مدل‌هایی که در گچبری سقف به روش دستی، اجرا می‌شوند، بسیار خاص و متفاوت خواهند بود.

نوع دیگر گچبری سقف، گچبری پیش ساخته می‌باشد که بر روی سقف پذیرایی، اتاق‌ها و آشپزخانه امکان نصب خواهد داشت. مدل‌های متنوعی در این نوع از گچبری وجود دارد که متناسب با طراحی داخلی خانه و متراژ سقف می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

گچبری سقف
موتیف سقفی
گچبری دور لامپی
گچبری دور لوستر
گچبری دور لامپ سقف
گچبری دور لامپ شیک
عکس گچبری جدید
گچبری سقف فوق لاکچری
گچبری دیوار
نمونه دیگری از گچبری سقف مرتضی پارسایی

امروزه استفاده از انواع سبک های گچبری در بسیاری از ساختمان های مسکونی و حتی اداری دیده می شود که هر کدام از آن ها به نوبه خود تحول زیادی را زیبایی فضا ایجاد کرده اند. یکی از انواع سبک های گچبری، گچبری کلاسیک نام دارد که معمولا در قالب طرح های سنتی خود را نشان می دهد و به همین دلیل برخی ها که به زندگی سنتی علاقه مند هستند، به سمت استفاده از این نوع گچبری کشیده می شوند.

عکس گچبری موتیف سقف
عکس مطیف سقف
گچبری
یک نمونه دور لوستر سقف اجرا شده توسط گچبری پرشین
پخش ویدیو
پخش ویدیو
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone