گچبری پرشین مفتخر است انواع خدمات گچبری و گچکاری را به شما ارائه بدهد.

ما در این مقاله نمونه عکس گچبری جدید را در اختیار شما قرار دادیم.

 

عکس گچبری جدید

عکس گچبری جدید

درباره هنر گچبری پرشین بیشتر بدانید:

هنر گچبری فقط یک اسم نیست ، بلکه واقعاً یک هنر است.
گچبری به طور سنتی یک کار هنری است و برای همه مناسب نیست. ظرافت و حساسیت کار آنقدر زیاد است که هر دستی نمی تواند آن را انجام دهد.
تیم پارسایی با سابقه کار طولانی و همچنین نمونه های زیادی از کار در زمینه گچبری ، کار پتینه کاری و نقاشی هنری روی سقف و دیوارها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

با ما تماس بگیرید تا از این خدمات بهره مند شوید

عکس گچبری جدید

گچبری چیست؟
برای داشتن یک زندگی زیبا و دلنشین و لذت بردن از آن ، شما به چیزی بیش از یک دیوار یا سقف ساده و دکوراسیون داخلی ساده نیاز دارید که از آن در خانه لذت ببرید
همانطور که می دانید روش های زیادی برای زیبایی خانه وجود دارد که یکی از بهترین و اقتصادی ترین و همچنین شیک ترین گزینه ها گچبری است
گچبری ساختمان خود را به تیم گچبری پرشین بسپارید

گچبری یکی از هنرهای تزئینی برای زیبایی فضای داخلی و خارجی ساختمان است و امروزه طبق سلیقه ، مشتری و به صورت گچبری کلاسیک ارائه می شود
گچ دارای قابلیت چسب و شکل دهی با قیمت مناسب است که می تواند برای ملات بین قطعات و تزئینات ساختمان استفاده شود.
خدمات گچبری ما دارای تنوع و مدل های مختلف است که دارای طرفداران و علاقه مندان به خصوص خود است و هر کسی بسته به سلیقه خود آن را انتخاب میکند.
گچبری ساختمان مدت هاست که مورد استقبال عموم قرار گرفته است و بسیاری از افراد از آن برای خانه ها ، کاخ ها و مکان های دیگر استفاده می کنند ، اما تفاوت با سرویس های امروزی این است که در گذشته سبک این سرویس ها سنتی بود.
روز به روز معماران و گچ کاران حرفه ای این خدمات را تغییر می دهند و شکل و سبک این سرویس ها را به سبک کلاسیک گچبری تغییر می دهند که طرفداران بسیاری دارد و نکته مهم در این سبک این است که هنگام استفاده از آن نیاز به تزئین دارید فضای داخلی محل آن را به سبک کلاسیک تبدیل کنید.
این سبک همچنین با تغییراتی به سبک مدرن گچبری تبدیل شده است که امروزه از محبوبیت بیشتری نسبت به سبک های دیگر برخوردار است و افراد زیادی به دلیل ترکیب شدن با نورپردازی و ایجاد ظاهری شیک و دلپذیر در محیط ، در این سبک از خدمات سهیم هستند.
شما میتوانید برای مشاهده عکس گچبری جدید تا آخر مقاله همراه ما باشید.

عکس جدید گچبری

گچبری پارسایی

برخی از سبک های گچبری سنتی عبارتند از:

  • گچ موزاییک: این روش مانند کاشی کاری موزاییک است.
    برای این کار ابتدا ملات گچی رنگی را به دلخواه برش داده و قطعات برش خورده را به صورت پازل مونتاژ می کنند ، سپس در پشت آن ملات گچ سفید می ریزند تا با یک دست سطح کار ایجاد شود.
  • گچ لایه ای: این روش را می توان حالت پیشرفته تری نسبت به سبک موزاییکی دانست این روش از چندین لایه گچ استفاده می کند که هر یک از آنها رنگ متفاوتی دارند.
  • گچبری کلوخی: نمونه هایی از این مدل گچبری را می توان در کاخ های عمارت های دوره ناصرالدین شاه مشاهده کرد.
  • ملافه های هشته یا برهشته: این مدل گچبری به آنچه عموم مردم می دانند نزدیکتر است.

مدل های مختلف و انواع گچبری همچنین عکس گچبری جدید را در سایت پرشین مشاهده کنید

برای اطلاع دقیق درباره وظایف استاد گچبری در تهران به این صفحه مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه : معماری داخلی در تهران
منبع : bit.ly/3vUgHjb

عکس جدید از گچبری

عکس گچبری جدید