گچکاری ساختمان |قیمت گچ کاری و سفید کاری

گچکاری ساختمان |قیمت گچ کاری و سفید کاری

گچکاری

گچکاری یکی از ساده ترین و در عین حال موثر ترین کار ها در ساختمان سازی است که تاثیر بسزا و فراوانی در ساختمان سازی دارد. شما اگر تجربه ساخت و ساز را ندارید ما به شما پیشنهاد می کنیم گچ کاری خود را به هر فرد و تیمی نسپارید بلکه تمامی جلوه و زیبایی نهایی نمای داخلی ساختمان به گچکاری بستگی دارد.

تیم حرفه ای گچبری پرشین بالغ بر 2 دهه است که در زمینه گچکاری فعالیت دارد و دارای مجوز های رسمی می باشد به همین خاطر اعتبار بالایی در گچکاری و گچبری دارد.

تیم گچبری پرشین دارای طراحان حرفه ای می باشد که قبل از عملی کردن کار به طور کامل از محیط دیدن می کنند و مناسب ترین طرح را نسبت به مساحت و سلیقه شما طراحی می کنند.

اگر شما با گچبری پرشین همکاری داشته باشید می توانید از آن ها تمامی طرح های گچبری مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی، قاب بندی دیوار و سقف، گچبری سقف و گچبری دیوار را بخواهید.

راه های ارتباطی شما با ما به صورت زیر می باشد.

ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706 

09037150334

آدرس ما:

استان تهران، کرج

گچبری پرشین علاوه بر تهران و کرج در دیگر شهرستان ها فعالیت دارد.

گچ کاری نهایی ترین کار در ساختمان سازی می باشد (لازم است بدانید رابیتس بندی هم در حوزه فعالیتی گچ کاری می باشد) و اگر شما در بازسازی و یا ساختن یک ساختمان گچکاری را به صورت حرفه ا یانجام ندهید زیبایی و ظرافت نهایی را نمی بینید و مجبور به کار های دیگر مثل رنگ و یا کاغذ دیواری می شوید که مقاومت و زیبایی گچ را ندارند.

اگر گچکاری خیلی بد انجام شود حتی با رنگ هم نمی توان عیوب آن را پوشاند و همیشه در نمایش است.

گچکاری ساختمان اگر با مشکل روبه رو شود به کار افراد دیگر هم آسیب می زند مثل 7 مورد بیان شده.

 1. مشکل در تصب کاشی و سرامیک
 2. مشکل در نصب هالوژن
 3. مشکل در نصب در ب و پنجره
 4. مشکل در سنگکاری ساختمان
 5. مشکل در نصب قرنیز و دیگر دیزاین های ساختمان
 6. مشکل در نصب چهارچوب درب
 7. مشکل در چسباندن کاغذ دیواری

گچکاری سقف

گچکاری سقف از گذشته تا کنون به این شکل جلو رفته است که اول گچکاری دیوار به پایان می رسد و بعد از آن گچکاری سقف شروع می شود و استارت می خورد. امروزه گچ زنده را به نرمی گچ کشته د رمی آورند و ماله کشی را انجام می دهند. گچ کار قطری به اندازه 1 الی 2 میلی متر انجام میدهد و کشته کشی می کند تا گچ ترک نخورد.

ماله کشی سقف عموما از سمت پنجره ها شروع می شود تا در صورت دیدن سایه و نا همواری گچ کار آن را بر طرف کند و قسمت های مرتفع یا تو رفته را درست کند. شما اگر میخواهید برای سقف از طرح های گچبری مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی و گچبری سنتی استفاده کنید حتما ب گچ کار بگویید تا برای کار خود برنامه ریزی کند.

بهتر است گچکاری در روزانجام شود تا هنگام تابش خورشید رده ها مانده را گچکار ببیند و آن ها را بر طرف کند. برخی دیگر به این شکل کار می کنند که با استفاده از نورپردازی منوعی این رده رده ها را می بینند و اقدام به طرف کردن آن می کنند.

می توان گفت گچکاری سقف مهم تر ازگچکاری دیوار است چون به محض ورود سقف نمایان می شود.

بهتر است 7 نکته زیر را دقت کنید.

 1. از گچ با کیفیت استفاده شود.
 2. در سقف جوشکاری به درستی انجام شود.
 3. رابیتس بندی اصولی انجام شود.
 4. نبشی ها طبق اصول و سرجای خود نصب شوند.
 5. ساپورت گیری شده باشد.
 6. آویزگیری به اندازه باشد.
 7. در صورت بزرگ و سنگین بودن رابیتش از میلگرد شماره 10 حتما استفاده شود.

گچ کاری در ساختمان مزایای خود را دارد که 5 مورد آن را بیان می کنیم.

 1. در دسترس بودن
 2. وزن سبک
 3. خاصیت شکل گیری
 4. توانایی در ترکیب و سفت شدن با آب
 5. مقاوم بودن در برابر آتش

اجرای گچکاری در تهران

در شهر بزرگ تهران افراد زیادی هستند که گچکاری می کنند. شما اگر برای یک ساختمان می خواهید گچکار انتخاب کنید نمی توانید کارتان را به یک یا دو نفر بسپارید زیرا در این صورت هم کارتان دو دست می شود و منظم نیست و هم اینکه زمان زیادی از شما می گیرد چون هر چقدر هم افراد فرز و سرعتی کار کنند ممکن است کیفیت کار بالا نباشد پس شما باید کارتان را به یک تیم حرفه ای و مجرب بسپارید.

تیم گچبری پرشین دارای بیش از 15 سال سابقه در گچبری دارد و می تواند تمام طرح های گچبری مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی حتی رابیتس بندی را انجام می دهد.

گچکاری ساختمان

گچکاری ساختمان همان طور که در بالا ذکر شد نکات خاص خود را دارد تا نتیجه نهایی که زیبا و ظرافت خود را داشته باشد.

لازم است بدانید دما با گچکاری رابطه مستقیم دارد و می تواند نتیجه کار را تغییر دهد. در قدم اول به شما توصیه می شود از ماله مناسبی استفاده کنید همچنین از بالا به پایین ماله بکشید تا رده های گچ زیاد نمایش داده نشوند.

بهتر است قبل از شروع کار با یک دستمال نم دار روی دیوار و هرجایی که می خواهید گچکاری کنید کشیده شود تا هر خاک و گرد و غباری روی دیوار است از بین برود و ناهمواری های دیوار را زیر دستتان حس کنید تا بتوانید آن را بر طرف کنید، این کار به شما کمک می کند تا ماله کشی بهتر انجام شود.

اگر ظرافت و رده رده نبودن کار برایتان اهمیت دارد بدانید تابش نور خورشید از پنجره کافی نیست بهتر است از نور های مصنوعی و هالوژن های موقت استفاده کنید تا تمام نا همواری ها را ببینید. برخی خانه ها که نور گیر نیستند و از طریق آفتاب نور خوبی را جذب نمی کنند این کار برایشان ضروری است.

باید قبل از گچکاری با استفاده از ابزار های مخصوص برآمدگی هایی که به علت ریزش گچ از سقف اتفاق افتاده است را از بین ببرید سپس قسمت آسیب دیده را ترمیم کنید

ختم کلام

گچکاری یکی از کار های مهم ساختمان است که باید به آن توجه زیادی داشت تا نتیجه نهایی زیبا و عالی باشد. بهتراست گچکاری ساختمان خود را به هر فردی نسپارید تا مجبور به دوباره کاری نشوید.

تیم گچبری پرشین بالغ بر 20 سال است که در این حرفه فعالیت دارد و دارای تجربه بالایی می باشد به همین دلیل دارای مجوز های رسمی است و اعتبار بالایی در گچکاری و گچبری دارد.

شما می توانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706 ، 09037150334

آدرس ما:

استان تهران، کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone