گچبری ستون و سر ستون

گچبری ستون و سر ستون
گچبری سرستون
گچبری ستون تخت
گچبری سرستون گرد
گچبری ستون
گچبری ستون و سرستون پذیرایی
گچبری سرستون دستی
گچبری ستون
گچبری ستون
گچبری ستون
گچبری ستون و سرستون
گچبری سرستون
گچبری سرستون
گچبری ستون و سر ستون
گچبری ستون
گچ بری سرستون
گچبری ستون
گچبری سر ستون
گچبری ستون و سر ستون

گچبری ستون و سرستون با قیمت مناسب و کیفیت بالا 💯

گچبری سقف و دیوار‌ها همراه با گچبری ستون انجام می‌گیرد که ظاهر ستون را بسیار زیبا و شیک می‌کند یکی از دلایل مهم برای گچبری ستون و سرستون رفع لکه ها و عیب‌های روی سطح ستون است. گچبری ستون و سرستون ساختمان خود با بهترین نحو و شرایط عالی را به گچبران حرفه ای و کاربلد مجموعه پرشین بسپارید. این مجموعه با اجرا گچبری ستون و سر ستون  به صورت دستی و سنتی جلوه باشکوهی به منزل شما می‌بخشد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید برای اطلاع بیشتر در رابطه با مدل و طرح‌های متنوع گچبری مجموعه پرشین از طریق شماره تلفن‌های زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اجرای طرح دستی و سنتی ستون و سرستون

گچبری پرشین قادر به انجام انواع ابزارزنی، گچ کاری و گچبری(گچبری دستی، قاب بندی دیوار، گچبری سقف، گچبری نور مخفی سقف،گچبری سقف و دیوار پذیرایی،گچبری موتیف) هستند. مجموعه پرشین در این زمینه بالغ ۲۰ بر سال سابقه کار دارند.

این مجموعه برای مشتریان خود شرایط ویژه را فراهم کرده است که در ادامه مطالب به آنها اشاره می‌کنیم که این شرایط یکی از بزرگ ترین وظایف مجموعه پرشین است.

بازدید، مشاوره و طراحی رایگان

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره دارید، باید بدانید که گچبری پرشین مشاوره رایگان دارد. علاوه بر این به صورت رایگان نیز از محل پروژه بازدید کرده و طراحی نیز به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

09190495706📞

09037150334📞

  • اگر کیفیت و ظرافت بالا در پروژه برایتان اهمیت دارد، باید بدانید که در این گچبری پروژه شما توسط ماهرترین و کاربلدترین استادها انجام می‌گیرد و کیفیت کار تضمین شده است.
  • در گچبری پرشین پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

نمونه کار زیبای گچبری ستون 💯

نمونه کار زیبای سر ستون دستی👌

گچبری چیست؟

   گچبری یک نوع هنر است که از گذشته تاکنون ادامه دارد و در این مسیر دچار تحولاتی نیز شده است. در گچبری با استفاده از گچ و آب، نقش و نگارهای زیبایی را در سقف و دیوارهای خانه و ستون ها، هتل، رستوران، تالار و هر فضایی که بخواهند تا زیبایی بصری آن افزوده شود، به وجود می آورند. گچبری ستون زیر مجموعه صنعت معماری به شمار می آید. همانگونه که شکل و ظاهر ساختمانها دچار تغییرات زیادی شده است، گچ بری فضاهای مختلف ساختمان نیز تغییراتی را به همراه داشته است.

گچبری ستون و سرستون چیست؟

گاهی هنگام ساخت یک پروژه ممکن است برای استحکام و مقاومت بیشتر سازه از ستون استفاده کنند. ستون‌ها معمولا به شکل سنگی و گچی هست که در معماری اصیل ایرانی نماد عظمت و شکوه عمارت  بوده است. با انجام گچبری یک اثر هنری و زیبا روی ستون خلق می‌کنند. وجود ستون در وسط آشپزخانه و پذیرایی خیلی خوشایند نیست اما می‌توان با انجام گچبری ستون و سرستون، سبب از بین رفتن بی روحی و سادگی فضا شد.

هتل‌ها و ساختمان‌های اداری، مسکونی و غیره از این نوع گچبری ‌ها استفاده می‌کنند. گچبری ستون برای ساختمان به دو روش دستی و پیش ساخته انجام می‌شود که در مجموعه پرشین کلیه خدمات گچبری از جمله اجراگچبری ستون و سرستون با تنوع طرح، کیفیت مطلوب به صورت دستی و سنتی انجام می‌شود گچبری دستی ظرافت و زیبایی بی نظیری نسبت گچبری پیش ساخته دارد.

اگر ستون در وسط پذیرایی باشد معمولاً از گچبری ستون گرد استفاده می شود. گچبری گرد از پرکاربردترین مواردی است که برای ساختمان ها به کار می رود. در اجرای این مدل از گچبری ها، خود ستون به صورت استوانه های گرد اجرا می شوند و سر ستون ها بیشتر به صورت طراحی های پیچیده هستند که با نور مخفی بسیار جذاب می شوند.

گچبری ستون و سر ستون بر اساس مدل انتخابی، کیفیت، کارایی، ابعاد، تجهیزات به کار برده شده و مصالح به کار رفته و همینطور مدت زمانی که صرف می شود، دسته بندی خاص خود را دارد.

مدل گچبری ستون و سرستون

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تنوع در طرح‌ها و مدل‌های گچبری که توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌گیرد باعث شده تا افراد طبق سلیقه‌ای که دارند دکوراسیون خود را انتخاب کنند انجام تمامی مدل‌ گچبری ستون و سرستون با کیفیت بالا،  قیمت مناسب را با  مجموعه پرشین تجربه کنید.

برای گچبری ستون و سرستون مدل های متنوعی وجود دارد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر یک را انتخاب کنید.

در ادامه به چند مدل گچبری ستون و سرستون  اشاره می‌کنم.

گچبری ستون
گچبری ستون مربع

گچبری ستون‌های چند ضلعی

شیک‌تر از ستون‌های گرد وتخت هستند. به صورت چهار ضلعی، شش ضلعی و هشت ضلعی طراحی می‌شوند. طرح‌های ستون‌های چند ضلعی تنوع بیشتری دارند و هزینه ساخت و ساز آنها نسبت به ستون‌های دیگر کمتر است.

گچبری ستون تخت

این مدل از گچبری ها همانطور که از نامشان مشخص است به صورت تخت اجرا می شوند و به طور کلی خود ستون به صورت راه راه عمودی اجرا شده و سرستون ها دارای گچبری و شکل های خاصی هستند. البته که این ستون ها از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند.

گچبری ستون تخت برای منازل با دکوراسیون کلاسیک اجرا می شوند و البته که نمونه های مختلفی دارند و شما بر اساس آنچه در ذهن خود دارید می توانید ای سبک از گچبری ها را اجرا کنید دقت کنید که فاکتورهای مختلفی برای این مدل از گچبری ها دیده می شود که باید به صورت لایه ای احرا شوند تا اثر گذاری بیشتری داشته باشند. این مدل از گچبری سر ستون می توان برای ویلاها و خانه های اشرافی نیز مناسب باشد  اثربخشی خوبی داشته باشد.

گچبری ستون گرد

معمولاً اگر ستون در وسط پذیرایی باشد بهتر است که از گچبری ستون گرد استفاده شود. گچبری گرد از پرکاربردترین مواردی است که برای ساختمان ها به کار می رود. در اجرای این مدل از گچبری ها، خود ستون به صورت استوانه های گرد اجرا می شوند و سر ستون ها بیشتر به صورت طراحی های پیچیده هستند که با نور مخفی بسیار جذاب می شوند. این سبک از گچبری ها به طور کلی به شکل نیمه گرد نیز اجرا می شوند و ساختار قابل توجهی دارند.

گچبری ستون گرد

گچبری ستون نیم گرد

ستون های داخلی بخشی از دکوراسیون داخلی هستند که به اجبار مسائل سازه ایی به دکور داخلی بنا تحمیل می شوند ،ولی شما میتوانید برای آنها طراحی های بی نظیری را در نظر بگیرید که یک قطعه از پازل زیبایی ساختمان شما را تشکیل دهد.

گچبری ستون نیم گرد قابل استفاده برای گوشه دیوارها،راهروها، دور اینه، زیرلبه ارک های اپن اشپزخانه در جهت زیبایی منزل به کار رود.

ستون گچبری ستون پایه کوتاه

کاربرد این نوع گچبری‌ها در کنار اتاق خواب‌ها و روی ٱپن آشپزخانه است که به خانه شما زیبایی چشمگیری می‌بخشد.

گچبری ستون کنار دیوار

مهندسان ساختمان در برخی مواقع برای استحکام ساختمان یا خود صاحبخانه برای زیبایی به دکوراسیون، این ستون‌ها را قرار می‌دهند. در صورت گچبری این ستون کنار دیوار زیبایی چشمگیری به پذیرایی منزل می‌دهید. به این نکته توجه کنید که این ستون‌ها باید از نظر طراحی با دیوار هماهنگ باشد.

گچبری ستون مربع

خانه‌هایی که متراژ آنها بالای ۷۰ متر است معمولا از ستون‌های مربعی استفاده می‌کنند همانگونه که می دانید این ستون‌های ساده زیبایی فضا را کم می‌کند برای زیبایی دکوراسیون پذیرایی منزلتان از گچبری ستون‌ها غافل نشود. 

گچبری ستون آشپزخانه

امکان دارد آشپزخانه مانند پذیرایی ستون داشته باشد که ساده بودن آن زیبایی محیط را کاهش می‌دهد که با انجام گچبری ستون آشپزخانه زیبایی آشپزخانه خود را دوچندان می‌کنید

گچبری ستون وسط پذیرایی

برای مقاومت و استحکام پذیرایی احتمال استفاده ستون در پذیرایی زیاد است  افراد می توانند با انتخاب طرح های زیبا نمای جذابی به فضای پذیرایی خود بدهند. یک ستون زمخت و ساده در وسط یک پذیرایی را می‌توان با انجام یک طرح زیبا و خاص تبدیل به یک اثر هنری فوق العاده کرد که بیننده از دیدن آن لذت ببرد. البته حتما به این نکته توجه کنید که نوع سبک دکوراسیون یک پذیرایی(مدرن یا کلاسیک) باید با سبک گچبری ستون وسط پذیرایی هماهنگ باشند.

مجموعه پرشین با یک تیم حرفه‌ای گچبری ستون وسط پذیرایی شما را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند.

✅مزایای گچبری ستون

گچ قیمت ارزانتری به نسبت سایر متریال ها دارد و این موضوع سبب می شود تا گچکاری برای منازل به شکل خارق العاده ای اجرا شود و ستون ها نیز از این موقعیت بی بهره نمانده اند.

اول از هر چیز بدانید که گچبری ها نیازی به جوشکاری ندارند و به طور کلی قابلیت ترمیم پذیری نیز برای این سبک از گچ ها دیده می شود. گچ کاری ها قابلیت طراحی و نورپردازی قابل قبولی دارند و کسانی که علاقه دارند نور مخفی در منزل خود اجرا کنند می توانند از این مدل ها استفاده نمایند. گزینه دیگر مربوط به قابلیت طراحی تجهیزات نوری است که به طور کلی برای گچبری ستون اجرا می شوند. شما میتوانید طرح های متنوعی را برای گچبری ستون و سر ستون  اعلام کنید و طرح مورد نظر شما بررسی شده و بهترین گزینه برای شما در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر این گچبری ها ماندگاری بالایی دارند و خاصین رنگ پذیری بالایی نیز برای آنها دیده می شود.

این مدل از گچبری عایق حرارت محسوب می شوند و وزن بسیار سبکی دارند و البته که از نظر استحکام شرایط خاص خود را دارند. بنابراین گچبری می تواند زیبایی و کاربرد بی نظیری داشته باشد.

قیمت گچبری ستون و سرستون💵

عوامل متفاوتی در محاسبه هزینه گچبری تاثیر گذار است. گچبران کن با حضور در محل پروژه و بررسی آن و انجام این یک برآورد کلی مشخص می‌کنید که چه مقدار باید برای گچبری ستون و سرستون هزینه کنید که این موضوع به موادی مانند کیفیت، کارایی، مدل انتخابی، مصالح به کار رفته، تجهیزات اضافی، مدت زمان ثبت شده، ابعاد بستگی دارد هر یک از این موارد می‌توانند روی قیمت گچبری ستون اثرگذار باشند.

مجموعه پرشین با ایجاد پرداخت اقساطی شرایط فوق العاده‌ای را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است تا دیگر نگران هزینه گچبری پروژه خود نباشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت گچبری با شماره زیر تماس بگیرید.

09037150334 📞

 09190495706 📞

نمونه کارهای گچبری سرستون

گچ بری ستون گرد
گچبری ستون گرد
سر ستون دستی
گچبری سرستون

تیم حرفه ای گچکاری پرشین تمام تلاش خود را در راستای گچبری ستون و سر ستون و سقف و همینطور دیوارها به کار گرفته است به طوری که از جدیدترین ایده های روز دنیا برای گچبری استفاده می شود و اگر ایده ای از سوی مشتری اعلام شود سریعاً بررسی شده و مورد اجرا قرار می گیرد البته که شما می توانید هزینه های مربوطه را در ابتدا از مشاوران ما بپرسید و سپس سفارش خود را به ثبت نهایی برسانید و این کار به شما کمک زیادی می کند. دقت کنید که وضعیت گچبری ها به نسبت سال های گذشته با تغییرات خاصی همراه بوده است. 

گچبری ستون کلاسیک :

ستون ها در معماری فضاهای خارجی و داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. ستون ها زیبایی خاصی در فضا به وجود می آورند و استفاده از گچبری در ستون ها باعث ایجاد حس عظمت در فضا را فراهم می کند.

گچبری ستون ها شامل گچبری ستون گرد، مربع، ستون آشپزخانه، ستون خانه، وسط هال، کنار دیوار و وسط پذیرایی است. شکل، طرح و رنگ هر یک از این ستون ها با توجه به جایگاه آنها متفاوت خواهد بود و با در نظر گرفتن دیگر رنگ ها و دکوراتیو فضا انتخاب و طراحی می شود

گچبری ستون

کلام آخر

حتی اگر بهترین دکوراسیون و چیدمان را در منزل داشته باشید ولی دیوار‌ها و سقف ساده و خالی باشند آن چیدمان به چشم نمی‌آیند. با انجام یک گچبری زیبا و شیک سبک دکوراسیون منزلتان را چشم نواز کنید.

برای انجام گچبری ستون و سرستون با طراحی زیبا و خاص با یک تیم متخصص مجموعه پرشین تماس بگیرید.

نکته حائز اهمیت در روش انجام گچبری به صورت دستی و سنتی  در مجموعه پرشین است که استفاده از این مدل و طراحی‌ها پیچیده وظریف دستی، منزل شما دور از انرژی منفی و سرشار از انرژی مثبت می‌کند.

برای کسب اطلاعات کاملتر با مشاوران این مجموعه از طریق شماره‌های زیر در ارتباط باشید.

09190495706 📞

09037150334 📞

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone