گچبری دیوار | جدیدترین سبک های گچبری در 1401

گچبری دیوار | جدیدترین سبک های گچبری در 1401
گچ بری دیوار
گچ بری دیوار
گچبری دیوار
گچبری دیوار پذیرایی
گچبری لوکس
گچ بری دیوار
گچبری دیوار
گچ بری دیوار
گچبری دیوار
گچبری دیوار جدید
گچ بری دیوار جدید
گچبری دیوار
گچبری دیوار ساده و شیک
گچبری دیوار
گچبری دیوار
جدیدترین گچبری دیوار
گچبری دیوار
گچ بری دیوار جدید
گچبری دیوار

بهترین گچبری دیوار با بالاترین کیفیت💯

این مجموعه بالغ بر 20 سال سابقه کار در این زمینه را دارد. از جمله فعالیت‌های گچبری پرشین می‌توان به گچ کاری، ابزارزنی، گچبری (گچبری دیوار، گچبری سقف..) و… اشاره کرد.

خوب است بدانید که گچبری پرشین شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که این شرایط یکی از بزرگترین مزایای گچبری پرشین می‌باشد. در ادامه به ذکر شرایط کاری مجموعه می‌پردازیم.

✅بازدید ، مشاوره و طراحی رایگان

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره دارید، باید بدانید که گچبری پرشین مشاوره رایگان دارد. علاوه بر این به صورت رایگان نیز از محل پروژه بازدید کرده و طراحی نیز به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

09190495706 📞

09037150334 📞

اگر کیفیت و ظرافت بالا در پروژه برایتان اهمیت دارد، باید بدانید که در این گچبری پروژه شما توسط ماهرترین و کاربلدترین استادها انجام می‌گیرد و کیفیت کار تضمین شده است.

در گچبری پرشین پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

نمونه اجرا شده گچبری دیوار زیبا و لوکس👌

گچبری دیوار اتاق خواب

⛔جدیدترین سبک های گچبری دیوار 1401

تا به حال شده وارد منزلی شوید و نوع گچبری دیوار منزل نظر شما را جلب کند؟ طرح ها، لایه کاری ها، ظرافت، رنگ ها و خطوط عمیق چقدر زیبا و دل انگیز هستند! گچبری دیوار دنیای خودش را دارد و فقط به واسطه دستان هنرمندان متخصصان در زمینه گچبری دیوار امکان پذیر است.

برخی از گچبری ها گویی داستانی برای تعریف کردن دارند و دل این ظرافت، حرف های زیادی برای زدن است. چه خوب است شما هم انواع گچبری دیوار را بشناسید و منزل خود را با یک تغییر اساسی زیباتر نمایید. در دنیای گچبری دیوار هیچ محدودیتی وجود ندارد، اصلاً مگر می شود هنر را محدود کرد؟ چه کسی می تواند دستان هنرمند را از خلق اثر باز نگاه دارد!

گچبری دیوار

⭕گچبری دیوار پذیرایی

 گچبری دیوار پذیرایی  به عنوان یکی از انواع گچبری‌هایی است که زیبایی قسمت پذیرایی را چندین برابر می‌کند. سال‌های زیادی است که در ایران در اکثر منازل شاهد گچبری‌های متعدد و بسیار زیبایی می‌باشیم. در واقع اگر این گچبری اصولی و بسیار شیک و تمیز انجام شود، جلوه‌ای خاص به بخش‌های مختلف خانه می‌بخشد. در این دو نوع گچبری اصول و مراحل خاصی باید انجام شود و همچنین باید به موارد بسیاری دقت شود. توجه به چند نکته و دقت فراوان به آن باعث زیبایی دو چندان خانه و مکان‌های دیگر خواهد شد. در ادامه و در بخش‌های بعدی قصد داریم به تمامی این موارد گفته شده بپردازیم و شما را با این نوع گچبری آشنا کنیم. پس با ما همراه شوید

گچبری دیوار پشت تلویزیون

یکی از دغدغه‌های فکری افرادی که به زیبایی خانه خود اهمیت می‌دهند، ایجاد گچبری دیوار پشت تلویزیون است. تلویزیون یکی از لوازم اصلی اتاق نشیمن محسوب می‌شود که محل درست قرارگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه کنید که طراحی دیوار پشت تلویزیون با گچبری‌های زیبا، می‌تواند زیبایی منحصر بفردی در خانه شما ایجاد کند. به این نکته توجه کنید که ترکیب کاغذ دیواری و گچبری در دیوار پشت تلویزیون شما موجب ایجاد زیبایی خیره کننده‌ای خواهد شد. متخصصین ما در گچبری پرشین، با بکارگیری هنر و خلاقیت خود، برنامه‌های جذابی برای دیوار پشت تلویزیون شما دارند. جهت آشنایی با خدمات قابل ارائه در این شرکت، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ویژگی گچبری دیوار تلویزیون

به این نکته توجه کنید که بسیاری از آپارتمان‌های امروزی دارای فضایی محدود برای قرارگیری میز تلویزیون هستند. همین موضوع موجب شده که افراد به فکر نصب تلویزیون بر روی دیوار باشند. در این موقعیت گچبری دیوار پشت تلویزیون می‌تواند باعث زیبایی دوچندان در اتاق نشیمن شما شود. بسیاری از افراد از بی سرو سامانی سیم‌های مربوط به تلویزیون شکایت دارند. اما متخصصین ما در گچبری پرشین، برای این مشکل نیز یک راه‌حل اساسی در نظر گرفته‌اند. این افراد با طراحی یک باکس زیبا، تمامی سیم‌ها را پنهان خواهند کرد. این کارشناسان دیوار پشت تلویزیون شما را با توجه به فضای کلی خانه طراحی خواهند کرد. طرح‌های ایجاد شده در این زمینه بسیار متنوع هستند و تمامی سلیقه‌ها راپوشش می‌دهند.

نکاتی که هنگام طراحی دیوار پشت تلویزیون باید به آن دقت کرد

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام طراحی دیوار پشت تلویزیون باید به آن دقت نمایید، انتخاب درست محل قرارگیری تلویزیون می‌باشد. در واقع تلویزیون باید در محلی قرار گیرد که پنجره‌ای روبروی آن نباشد. احتمالا تجربه کرده‌اید که تماشای تلویزیون زمانی که نوری به صفحه آن تابیده می‌شود چقدر آزار دهنده است. به همین دلیل توصیه می‌شود زاویه مناسبی را جهت قراردادن تلویزیون انتخاب کنید. متخصصین ما در گچبری پرشین، با مهارت و تجربه بالایی که دارند، مکان مناسب قرارگیری تلویزیون را برای شما مشخص خواهند کرد.

گچبری دیوار پذیرایی کلاسیک چگونه است؟

در زمان‌های قدیم از گچبری کلاسیک تنها برای تزیین سقف استفاده می‌کردند. ولی امروزه از این نوع طرح بر روی دیوارها نیز استفاده می‌شود. طرح کلاسیک در واقع در گذشته بیشتر شامل گل‌های متنوع و نقش و نگارهای بسیار بزرگ بود. ولی امروزه در طرح کلاسیک بر روی دیوار و سقف، از طرح‌های ساده نیز استفاده می‌شود. این طرح‌ها شامل گل‌هایی ظریف در دور قاب دیوار، گل‌هایی در کنج قاب دیوار (سینی کنج) و گل‌های گچی می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت گچبری کلاسیک نسبت به گچبری مدرن و جدید دارای جزئیات بسیار بیشتری می‌باشد و خطوط و اشکال به صورت منظم و قرینه اجرا می‌شوند. در واقع در تمامی روش‌ها و مدل‌های مختلف گچبری سقف و دیوار پذیرایی اگر از نورپردازی‌های عالی و مناسب با دکوراسیون خانه استفاده شود، باعث می‌شود هم گچبری زیباتر دیده شود و هم فضای خانه به یک فضای بسیار جذاب و چشمگیر و دلنشین تبدیل شود.

گچبری دیوار پذیرایی، قسمت‌ مهم یک خانه به حساب می‌آید. برای این قسمت از خانه گچبری‌های متفاوتی وجود دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به گچبری دیوار کلاسیک و همچنین گچبری دیوار مدرن و جدید اشاره کرد. مدل و طرح گچبری کلاسیک همان‌طور که می‌دانید از زمان‌های قدیم رایج بوده است. در اکثر منازل در زمان‌های گذشته از این نوع گچبری استفاده می‌کردند. البته امروزه نیز برخی افراد برای گچبری خانه‌های خود از این طرح کلاسیک استفاده می‌کنند و بستگی به سلیقه‌ی فرد و مشتری دارد.

گچبری دیوار ساده

دیوار یکی از اجزای اصلی هر خانه به شمار می‌آید. گچبری دیوار ساده با استفاده از طرح‌های بسیار جذاب، در مجموعه گچبری پرشین انجام خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید طرح‌های زیبایی را برای گچبری دیوار اتاق خواب و پذیرایی خود استفاده کنید. انواع گچبری کلاسیک و مدرن در این مجموعه قابل انجام می‌باشد.

گچ بری دیوار از سه نگاه مختلف

دنیای هنر گچبری دیوار بسیار گسترده است و ما قرار است این دنیا را با تقسیم بندی ساده و اثربخش به شما معرفی کنیم پس چه خوب است در ابتدا بدانیم که گچبری دیوار به چند دسته از نظر اجرا تقسیم می شود.

  • دسته اول شامل طرح های زمینه و سطوح هستند. این دسته شامل یک سطح کلی یا تکه تکه شده بوده که به نوعی نقش پوششی ایجاد می کند مثلاً سقفها، دیوارها و یا قابی از گچ که روی دیوار ساخته می شود.
  • دسته دوم، طرح های حاشیه هستند که دل از بانوان خوش سلیقه ایرانی برده اند. طرح هایی که از الگوهای خاصی پیروی می کنند، گاه به هم پیوسته هستند و گاه نیز به شکل گسسته اجرا می شوند. گچبری دیوار راه پله ها و راهرو ها و همینطور کناره سقف ها شامل همین دسته محسوب می شود.
  • دسته سوم، به گچبری دیوار خاص گفته می شود. مثلاً شما طرح خاصی را برای گچبری ستون وسرستون منزل در نظر میگیرید، دوست دارید دور شومینه را جذاب طراحی کنید و یا سر در ورودی منزل خود را متفاوت اجرا نمایید.
گچبری دیوار
گچبری دیوار برجسته

ان سه دسته در دنیای گچبری دیوار مهمترین اصل هستند. طرح ها به قدری زیاد هستند که قطعاً با سلیقه شما سازگار است. اگر سنتی باشید طرح های گره و تذهیب برای شما مناسب است و اگر نگاه مدرن ارید گچبری دیوار یونانی و فرانسوی و مدرن دل شما را خواهد برد! بنابراین هر آنچه بخواهید وجود دارد!

گچبری دیوار

گچبری دیوار ساده با برجسته سازی

از آنجایی که بسیاری از افراد علاقه به طرح های برجسته دارند ما مقاله را از این سبک گچبری دیوار آغاز می کند. در این روش نقش سفارشی از سوی شما انتخاب می شود و روی آن تفکر و اصلاح صورت می گیرد. مثلاً یک سری طرح های نقوش گل و بوته و یا نقش های هندسی و هر آنچه که دوست دارید، متعلق به همین سبک از گچبری دیوار است. روال کار به این صورت است که سطح در ابتدا گچکاری شده و زمینه آن با گچ اندود می شود و در نهایت نقش سفارشی که دوست دارید روی گچ اجرا خواهد شد.

گچبری دیوار
گچبری برجسته

برجسته سازی ها برای دیوار معمولاً به صورت حاشیه هستند و کمتر دیده می شود که برجسته سازی سقف روی دیوار اجرا شود اما همه چیز سلیقه ای است. می توانید دور شومینه منزل خود را به این شکل جذاب کنید و یا یک قاب برجسته گچی بی نظیر روی دیوار اجرا کنید و تلویزیون خود را در داخل قاب نصب نمایید همه چیز به خودتان بستگی دارد.

دنیای برجسته سازی بسیار گسترده است. هنوز هم بسیاری از افراد گچبری دیوار برهشته را دوست دارند. این سبک از گچبری قسمت های بیرون زده و یا برآمدگی بیشتری به نسبت مدل برجسته دارد و البته که در سری سبک های قدیمی قرار گرفته است.

گچبری دیوار برچسته
گچبری نقش برجسته

مثلاً گچبری دیوار زبرا یکی از سبک هایی است که شاید کمتر کسی به آن آشنایی داشته باشد اما به هر حال وجود دارد و با سلیقه برخی از افراد سازگار است. دقت کنید در این شیوه کار بدون مالش و پرداخت در گوشه صورت می گیرد و در نهایت گوشه ها تیز به نظر می رسد و مشهور به گچبری دیوار با گوشه های تیز است.

گچبری دیوار مدرن، هنر وابسته به معماری

طرفداران طرح های مدرن به خوبی می دانند که سادگی مهمترین اصل در این طرح ها است. گچبری مدرن مخصوص فضاهای لوکس و تاریخی طراحی شده است. امروزه این سبک از گچ بری در دکوراسیون های داخلی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در گچبری دیوار مدرن، دانش معماری اهمیت زیادی دارد. در واقع این سبک از گچ بری ها وابسته به دانش معماری هستند و تعریف از مدرن هر دوره به نسبت دوره های قبل متفاوت است.

گچبری دیوار مدرن
گچبری دیوار مدرن

در گچبری دیوار مدرن خبری از گل و مرغان بهشتی نیست. این سبک ها با خطوط ساده خود شناخته می شوند. خطوطی که گاه زاویه سازی بی نظیری انجام می دهند و به صورت نرم و منحنی هستند. تلفیق این خطوط در نهایت فضای منزل را بسیار شیک خواهد کرد.

در سبک گچبری دیوار مدرن کارایی اهمیت زیادی دارد و المان های اجرا شده به طور کلی با نورپردازی های ماهرانه زیباتر می شوند.

این سبک از گچبری دیوار مناسب برای پذیرایی هستند اما بهترین گزینه از گچبری دیوار مدرن برای اتاق خواب ها هستند. گچبری پیش ساخته مدرن نیز وجود دارد که شاید سرعت اجرای بالاتری داشته باشد اما هرگز به جذابیت طرح های دست ساز نخواهد بود.

گچبری دیوار
گچبری برجسته شیک

گچبری های گلویی در لیست گچبری های مدرن قرار دارند به طوری که از ابزارهای طولی در بالای کنج دیوار به صورت نیم گرد استفاده می شود و در نهایت می توان در کنج ها نور مخفی هاو هالوژن اجرا کرد.

گچبری دیوار
گچبری نور مخفی سقف

گچبری دیوار مدرن یک سری مزایا به نسبت سایر روش های گچبری دارد. اول اینکه این مدل از گچبری ها به طور کلی بدون ترک و درز و نشست هستند و سطح اکسیدگی در آنها کم است چون برجسته سازی به حداقل رسیده است. این موضوع سبب می شود تا نفوذ رطوبت به حداقل برسد و همینطور از ورود هر نوع حشره نیز جلوگیری شود.

گچبری های مدرن معمولاً مناسب با هر نوع دکوراسیون در منزل هستند و در نهایت ساختاری بی نظیر خواهند داشت و نیاز به هزینه اضافی ندارند و سالها ماندگار می مانند و جذاب هستند.

گچبری دیوار کلاسیک، سبکی شاهانه

اگر گچبری دیوار را به دو دسته تقسیم کنیم، دسته اول کلاسیک است! دسته دوم هم مدرن است که ما اول توضیح دادیم.

اگر دوست دارید منزل شما فضای شاهانه ای داشته باشد، گچبری دیوار کلاسیک بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. این گچبری ها به طور کلی پر از نقش و نگار هستند و دست شما در انتخاب نقش بسیار باز است. خبری از سادگی نبوده، خبری از خطوط کمرنگ نبوده و به نوعی نمای چشمگیر شاهانه در آن دیده می شود.

چدنی
گچ بری دیوار

در این سبک از گچبری دیوار می توانید رنگ ها را قاطی کنید و کمی ساختار شکنی داشته باشید. بگذارید با شما رو راست باشیم، گچبری دیوار کلاسیک باید به دست یک گچبر ماهر صورت بگیرد. این روش پر از ظرافت، لایه و برجسته سازی است و اگر فردی که در این راستا استخدام می کنید تسلط خوبی نداشته باشد، ضرر خواهید کرد!

 

شما می توانید یک سبک از منزل خود را به صورت گچبری دیوار کلاسیک در نظر بگیرید، از طرح های قدیمی برجسته که در موزه ها استفاده می شود کمک بگیرید و یا ایده خود را با کارشناسان گروه گچبری پرشین در میان بگذارید. نگران نباشید در دنیای گچبری کلاسیک، همه مراحل به صورت دستی صورت می گیرد و شما می توانید هر ایده جذابی را وارد میدان کنید و لذت ببرید.

گچبری دیوار کلاسیک مخصوص اتاق خواب به صورتی طراحی می شود که می توان در دیوار پشت، تخت خواب، قابی جذاب ایجاد کرد و داخل آن را برجسته سازی و رنگ آمیزی کرد به این ترتیب یک فضای بی نظیر در اتاق خواب شما ایجاد می شود.

 

گچ بری دیوار
گچبری دیوار اتاق مستر

گچبری دیوار کلاسیک برای آشپزخانه نیاز به ترفندهای حرفه ای دارد، شما می توانید قسمت های نازیبای آشپزخانه خود را به واسطه این سبک از گچبری ها لوکس نمایید و به آن ارزش بدهید. از یاد نبرید که به طور کلی گچبری های دیوار کلاسیک نیاز به ایده و طرح و شبیه سازی اولیه دارد. در این ساختار مینیمال سازی معمولاً جایگاهی ندارد.

 

استفاده از رنگ های طلایی در گچبری دیوار کلاسیک بسیار دیده می شود، رنگ های طلایی ساختار مهمی از این گچبری ها هستند و به نوعی برای فضای پذیرایی استفاده می شوند که در کنار نور ملایم فضای منزل را بسیار لوکس خواهند کرد. دقت کنید که این مدل از گچبری ها نیاز به دقت بالایی دارند.

گچبری دیوار

آیا گچبری دیوار برای راهروها هم مناسب است؟

بهترین فضای اجرای گچبری دیوار ، راهروها هستند. دیوار راهرو ها و راه پله ها معمولاً دیوارهای بلا استفاده محسوب می شوند و بهترین گزینه برای نمای داخلی ساختمان هستند. به نوعی دست شما باز است که هر جزییاتی که به آن علاقمند هستید را به راهرو ها و دیوارها بیافزایید و شرایط منزل خود را لوکس در نظر بگیرید. از یاد نبرید که به طور کلی دیوارهای کلاسی ساختار قالب قبولی دارند و جزییات در این سبک از گچبری ها به وضوح دیده می شود.

حال سوال اینجاست که گچبری دیوار کلاسیک همان سنتی است؟

بله می توان سبک کلاسیک را یکی از شاخه های گچبری سنتی یا دستی در نظر گرفت. به طور کلی هر آنچه که با جزییات بالایی همراه باشد و شرایطی ایجاد کند که شخص بتواند نقوش بیشتری را در دکوراسیون منزل خود اجرا نماید در لیست معماری سنتی قرار می گیرد. کاربرد رنگ بخش مهمی از معماری سنتی محسوب می شود در صورتی که در گچبری دیوار مدرن نه خبری از طرح است و نه رنگ و نقوش برجسته!

تفاوت گچبری دیوار کلاسیک و مدرن؟

تا به اینجای کار در ذهن همه ما اینطور نقش بسته که گچبری دیوار مدرن یعنی طرح ساده و گچبری دیوار کلاسیک یعنی نقش و برجستگی و لایه های بسیار!

حال می خواهیم کمی تخصصی تر در مورد تفاوت این دو سبک از گچبری صحبت کنید.

گچبری های کلاسیک معمولاً قواعد خاص خود را دارند، حاشیه ها مشخص هستند، جزییات و سطح جزییات ارزیابی شده اند و نقش و نگارها شبیه سازی می شوند. این در حالی است که در گچبری دیوار مدرن، خبری از حاشیه نیست، نیازی به اجرای یک قاعده مشخص نبوده و به طور کلی تقارن سازی در سبک مدرن دیده نمی شود.

در گچبری دیوار کلاسیک، قطعاً طرح ها باید تقارن بالایی با هم داشته باشند و شخصی که وظیفه گچبری را برعهده دارد باید بتواند از علم تقارن به صورت کاملاً تخصصی سر در آورد.

در گچبری دیوار مدرن بیشتر حاشیه ها اهمیت دارند و اگر خطوط و زاویه ای اجرا شود، در بخش حاشیه خواهد بود.

مثلاً در گچبری دیوار کلاسیک بیشتر از نقوش گیاهی و انسانی استفاده می شود اما در گچبری دیوار مدرن بیشتر از نقش حیوانات به صورت مینیمال سازی شده و بسیار  کمرنگ اجرا می شود.

گچ بری دیوار جدید
گچبری دیوار

نقش های انتزاعی در گچبری های کلاسیک بسیار جایگاه وسیعی دارند و بر پایه اصول و قواعد مشخصی هستند. اما به طور کلی در گچبری های مدرن بی قاعده بودن هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

قاب گچبری دیوار (قاب بندی دیوار)

قاب بندی دیوار یا کادر بندی دیوار همانطور که از نامش مشخص است، به شما اجازه می دهد تا کادرهای کاربردی روی دیوار داشته باشید و وسایل تزئینی خود را در داخل قاب قرار دهید. قاب بندی ها در سبک های یک لایه، دو لایه و سه لایه بوده و همینطور ساختار برجسته نیز دارند.

وقتی دیوار پذیرایی خود را قاب بندی نمایید به سادگی می توانید آینه کاری کنید و یا از نقاشی های دیواری کمک بگیرید. قاب ها طول و عرض متفاوتی دارند و بسته به سلیقه شما اجرا می شوند. همه مراحل کار به صورت دستی بوده و چیدمان قاب ها نیز طبق نظر کاربر صورت می گیرد

قاب بندی مدرن بیشتر شامل خطوط صاف و مستقیم است و خبری از گل و تاج کنجی در آن دیده نمی شود.

قاب بندی دیوار کلاسیک هرچه با برجسته سازی بیشتر باشد، جذاب تر است و به طور کلی طرح ها و گل ها و سبک های ریز و درشت در این قاب بندی ها جایگاه مهمی دارند. از گل کنجی در گوشه قاب استفاده می شود.

شما می توانید دیوار سالن پذیرایی، دور میز توالت، بالای تاج تخت، دیوار لابی، دیوار بوتیک یا مغازه و حتی دیوارهای اداری و تجاری را قاب بندی نمایید.

گچ بری دیوار پذیرایی جدید

اینطور که بررسی ها نشان می دهد در سال 2021، برای گچبری دیوار پذیرایی از سبک مدرن استفاده می شود. کادربندی ها بیشتر مربوط به قسمت خاصی از منزل صورت می گیرد و البته که نوع کادر بندی نیز مدرن است. برخی از ویلاها سبک کلاسیک را با طرح های مدرن ترکیب کرده و اجرا می کنند که به نوبه خود بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

قیمت و هزینه برای گچبری دیوار پذیرایی چگونه محاسبه می‌شود؟

به طور کلی گچبری دیوار پذیرایی در تهران دارای مدل‌ها و طرح‌های متفاوت و گوناگونی می‌باشد. هر یک از این طرح‌ها در انواع متفاوت خود دارای قیمت مختلف نیز می‌باشند. در واقع گچبری، از زمان مراحل نوسازی خانه آغاز می‌شود. اگر قصد داشته باشیم قیمت گچبری دیوار پذیرایی را بدانیم باید تمامی مراحل انجام گچبری و گچ‌کاری را نیز در نظر بگیریم. البته عوامل بسیاری همچون نوع و مدل گچبری، سبک گچبری، متراژ و غیره روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. گچبری به طور کلی دارای سه مرحله‌ی زیرکاری، سفید کاری و زیر و رو می‌باشد. این سه مرحله هر کدام دارای قیمت متفاوتی است که بستگی به نظر مشتری نیز دارد. قیمت‌های گچبری اغلب به صورت متر مربع محاسبه می‌شود.

گچبری دیوار
گچبری دیوار جدید

گچبری دیوار اتاق خواب به سبک لوکس

اگر لوکس پسند هستید حتما می دانید که نقش و نگار اغراق آمیز برای اتاق خواب چندان جالب نیست اما می توانید قاب بندی دیوار را انتخاب کنید و برخی از آن را با گچبری کلاسیک ترکیب نمایید.

مثلاً می توانید یک ایده هنری را روی دیوار اتاق خواب خود اجرا کنید و یا سعی کنید قاب بندی های مختصر و جالبی را مدنظر قرار دهید. اگر ارتفاع سقف اتاق خواب شما کوتاه است بهتر است از قاب بندی مدرن استفاده کنید مثلاً کادر بندی های عمودی با عرض کم سبب می شود که منزل زیباتر و شیکتر به نظر برسد.

گچبری سنتی و دستی با جدیدترین تکنیک

گچبری سنتی ارزش بالایی دارد و بخش مهمی از هنر تاریخی محسوب می شود. گچبری های سنتی معمولاً به شکل دستی اجرا می شوند و جزییات با دقت بالایی طراحی و اجرا می شوند. گچ بری های سنتی و دستی از چند سال گذشته تا به امروز مورد بررسی قرار گرفته اند و البته که بسیار ظریف تر از طرح های پیش ساخته هستند.

گروه گچبری پرشین (مرتضی پارسایی) به واسطه جدیدترین تکنیک های روز دنیا فرآیند گچ بری را به صورت مدرن و کلاسیک اجرا می کنند. هر ایده ای که در ذهن شما وجود را شبیه سازی شده و اصلاحات لازم روی آن انجام می شود و در نهایت موقعیت این طرح ها نیز متفاوت خواهد بود. در دنیای امروز هیچ چیز مهم تر از داشتن طرح های دقیق و درست و ظرافت معنا ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های در ج شده تماس بگیرید.

09190495706 📱

09037150334 📱

کلام اخر

اگر نمی دانید چه سبکی از گچبری دیوار برای منزل شما مناسب است و یا ایده ای در ذهن خود دارید که هنوز نمی دانید قابل اجرا است یا خیر، می توانید از پروژه های ما بازدید کنید. مشاوره و بازدید از پروژه ها رایگان هستند. و هیچ مشکلی در این راستا وجود نخواهد داشت. از یاد نبرید که گچبری های دیوار می بایست به دقت و با توجه به فضای منزل شما صورت بگیرد.

خوشبختانه کارشناسان تیم ما به صورت همه روز شرایط مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می دهند و این موضوع کمک می کند تا بهترین تصمیم گیری در مورد گچبری دیوار منزل خود را بگیرید. از یاد نبرید که برای داشتن یک منزل شیک باید بهترین ابزار، بهترین طراح و خبره ترین گچکار انتخاب شود. رویکرد مهمی که در این خصوص دیده می شود این است که هر طرح و نقشی دنیای خود را دارد و ظرافت باید در هر بخش از آن به سادگی لمس شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone