گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر جدید

گچبری دور لامپی گرد
گچ بری دور لوستر
گچبری دور لوستر
گچبری دور لوستر
گچبری دور لوستر جدید
گچبری دور لامپ

اجرای گچبری دور لوستر و گچبری دور لامپ

گچبری دور لوستر یا گچبری دور لامپ یکی از هنر های گچبر ها  است که از قدیم تا کنون از آن استفاده می شود. این مدل گچبری نه تنها در ایران بلکه در کشور های دیگر هم از آن استقبال می شود و طرفداران خود را دارد.

گچبری دور لوستر چون به صورت گرد باید انجام شود کار هر فردی نیست و شما اگر می خواهید گچبری تان به صورت گچبری دستی انجام شود کارتان در انتخاب گچکار سخت تر می شود لازم است بدانید گچبری دستی زیبایی و ظرافت خیلی بیشتری نسبت به گچ های پیش ساخته دارد.

تیم گچبری پرشین بالغ بر 20 سال است که در حوزه گچبری فعالیت می کند و تمامی طرخ های دلخواه شما مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی، گچبری سقف، قاب بندی دیوار و سقف و گچبری دیوار را انجام می دهد.

گچبری پرشین تمامی کار شما را از صفر تا صد طراحی می کند و جلو می برد و به علت داشتن مجوز های لازم در حوزه خود دارای اعتبار می باشد.

شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706 

 09037150334

آدرس ما:

استان تهران، کرج

بازدید ، مشاوره وطراحی رایگان

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره دارید، باید بدانید که گچبری پرشین مشاوره رایگان دارد. علاوه بر این به صورت رایگان نیز از محل پروژه بازدید کرده و طراحی نیز به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

گچبری دور لوستر کار شیک و زیبایی می باشد که تنوع بالایی هم دارد و اکثر افراد برای تغییر دیزاین از آن استفاده می کنند علاوه بر خانه در مکان هایی مثل رستوران، مرکز خرید ها و… استفاده می شود.

گچبری دورلوستر به مساحت و میزان ارتفاع سقف شما بستگی دارد و باید طرحی مناسب با آن اندازه طراحی شود. یکی از مزایای مهم گچبری دور لوستر این است که سیم های اضافی لامپ و یا لوستر را زیر خود پنهان می کند.

هدف اصلی استفاده از لوستر و لامپ در ساختمان این است که باعث روشنایی شود در این صورت استفاده هوشمندانه از این لامپ ها باعث می شود که جهت پخش نوربیشتر شود و نو ربیشتر به اتاق شما بدهد.

گچبری دور لوستر جدید وشیک

گچبری دور لوستر یا دور لامپ انواع و طرح های مختلف دارد که ما 7 مورد آن را با هم بررسی می کنیم.

  1. گچبری نقش برجسته

این نوع گچبری دارای سه بعدی محدب و یک قسمت مرکزی صاف است.

2. گچبری رنگ شده با دور لوستر رنگ شده

این نوع گچکاری برای سطح های رنگ شده و سنتی مناسب است که طرح آنتیک و قدیمی را تشکیل می دهد.

  1. گچبری گلدار

این گچبری دارای یک نیم دایره با اشکال فانتزی و گل یا هر شکل در هم تنیده است.

  1. گچبری پانو

این گچبری به شکل یه تصویر قاب گرفته شده است که اکثر برای فضا های کوچک قابل استفاده است.

  1. گچبری تاج گل

این گچبری کاملا ظریف است که گل ها، شاخه ها، برگ ها را به صورت در هم تنیده و کاملا ظریف در می آورد.

6.گچبری مشبک

این گچبری به صورت خطوط متقاطع در کل سقف یا تنها در یک قسمت انجام می شود.

7.گچبری نخودفرنگی

این گچبری داری تعداد بالایی گویی است به همین دلیل به آن گچبری نخود فرنگی می گویند.

گچبری دور لامپ

قیمت گچبری دور لوستر

قیمت گچبری دور لوستر به میزان کار بستگی دارد. اگر تنها برای یک اتاق می خواهیدباید حساب شود که چند لوستر در آن اتاق وصل می شود و علاوه بر آن به نوع طرح انتخابی و مساحت اتاق بستگی دارد. به طور معمول گچبری های دور لوستر ساده از 3 میلیون  تومان شروع می شود.

قیمت گچبری دور لوستر به 6 مورد زیر بستگی دارد

  1. نوع طرح مورد نظر
  2. کیفیت
  3. ابعاد
  4. مدت زمان
  5. تزئینات اضافه
  6. انجام کار به صورت دستی یا پیش ساخته
گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر جدید

گچبری انتخاب شده برای دور لوستر یا لامپ ها باید متناسب با گچ بری سایر اجزای منزل باشد و مساحت آن باشد تا بتوان هماهنگی خوبی را ایجاد کرد. یک گچبری شیک با نورپردازی عالی می تواند به راحتی توجه هر فردی را به سوی خود جلب کند. با انتخاب یک طرح گچبری شیک دیگر نیازی به خرید لوسترهای مجلل ندارید زیرا خرید لوستر مجلل باعث شلوغی بیش از حد می شود.

اگر به فکر تغییر دکور منزل خود هستید یا دنبال طرح های مختلف برای ساخت منزل جدید خود می گردید از هنر گچ کاری می توانید استفاده کنید.

بعد از تمام شدن گچبری دیوار، گچبری سقف شروع می شود اگر شما به گچکارتان بگویید گچبری دور لوستر هم انجام دهد با به اتمام رسیدن گچبری کل سقف شروع به اجرای گچبری دور لوستر می کند زیرا گچبری دور لوستر یا دور لامپ دارای برچستگی هایی است که باید سطح زیرین آن صاف باشد.

گچبری دور لوستر در تهران

در شهر بزرگ تهران گچبر و گچکار های بسیاری وجود دارند اما تعداد افراد یکه بتوانند گچبری دور لوستر را به خوبی انجام دهند کم است زیرا این افراد باید سلیقه و خلاقیت زیادی داشته باشند و حوصله کاری بالایی را به خرج دهند تا نتیجه کار دارای ظرافت و زیبایی زیادی شود.

تیم گچبری پرشین دارای 20 سال تجربه در زمینه گچبری است که می تواند طرح ها مد نظر شما مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی، گچبری سقف، قاب بندی دیوار و سقف و گچبری دیوار را در اسرع وقت انجام دهد.

گچبری دور لوستر یکنواختی و ساده بودن را از بین می برد و باعث زیبا تر شدن خانه و مجتمع شما می شود. همچنین گچبری دور لوستر برای تمامی بخش ها قابل اجرا است شما می توانید در پذیرایی از این هنر استفاده کنید تا آشپزخانه.

گچبری دور لامپ

گچ بری دور لامپ ساده تر از گچبری دور لوستر می باشد و قیمت پایین تری هم دارد. امروزه گچبری دور لامپ استفاده کمتری می شود و اکثر افراد گچبری دور لوستر ار انتخاب می کنند و لوستر ساده تری خریداری می کنند تا باعث شلوغی بیش از حد نشود.

بهتر است حتی اگر گچبری دور لامپ ساده می خواهید از طرح های پیش ساخته استفاده نکنید زیرا زیبایی هنر دست را ندارند. ما به شما توصیه می کنیم اگر خانه کوچکی دارید یا برای اتاق های کوچک خانتان می خواهید گچبری انجام دهید از طرح های ساده استفاده کنید تا دلتان را نزند.

ختم کلام

گچبری دور لوستر باعث زیبایی و چشم نوازی خانتان می شود هیچ کسی دوست ندارد وارد خانه بی روح و بیش از حد ساده شود شما با یک گچبری دور لوستر حتی سساده می توانید زیبایی زیادی را وارد خانتان بکنید. برای این کار می توانید با تیم گچبری پرشین در ارتباط باشید و از تجربه 15 ساله آن ها در گچبری استفاده کنید.

از طریق راه های زیر با گچبری پرشین در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706

 09037150334

آدرس ما:

استان تهران، کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone