گچبری دور لوستر | گچبری دور لامپ جدید

گچبری دور لوستر | گچبری دور لامپ جدید

گچبری دور لوستر جدید

گچبری دور لوستر
گچبری دور لوستر
گچبری دور لوستر
گچبری دور لامپ
دور لامپ
گچبری دور لامپی گرد
گچبری دور لوستر جدید
دور لوستر
گچبری دور لامپ
گچبری دور لوستر
دورلامپی
دور لوستر

اجرای گچبری دور لوستر و گچبری دور لامپ

گچبری دور لوستر یا گچبری دور لامپ یکی از هنر های گچبر ها  است که از قدیم تا کنون از آن استفاده می شود. این مدل گچبری نه تنها در ایران بلکه در کشور های دیگر هم از آن استقبال می شود و طرفداران خود را دارد.

گچبری دور لوستر چون به صورت گرد باید انجام شود کار هر فردی نیست و شما اگر می خواهید گچبری تان به صورت گچبری دستی انجام شود کارتان در انتخاب گچکار سخت تر می شود لازم است بدانید گچبری دستی زیبایی و ظرافت خیلی بیشتری نسبت به گچ های پیش ساخته دارد.

تیم گچبری پرشین بالغ بر 20 سال است که در حوزه گچبری فعالیت می کند و تمامی طرخ های دلخواه شما مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی، گچبری سقف، قاب بندی دیوار و سقف و گچبری دیوار را انجام می دهد.

گچبری پرشین تمامی کار شما را از صفر تا صد طراحی می کند و جلو می برد و به علت داشتن مجوز های لازم در حوزه خود دارای اعتبار می باشد.

شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706 📱

 09037150334 📱

ادرس ما-استان تهران، کرج

بازدید ، مشاوره وطراحی رایگان

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره دارید، باید بدانید که گچبری پرشین مشاوره رایگان دارد. علاوه بر این به صورت رایگان نیز از محل پروژه بازدید کرده و طراحی نیز به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

گچبری دور لوستر کار شیک و زیبایی می باشد که تنوع بالایی هم دارد و اکثر افراد برای تغییر دیزاین از آن استفاده می کنند علاوه بر خانه در مکان هایی مثل رستوران، مرکز خرید ها و… استفاده می شود.

گچبری دورلوستر به مساحت و میزان ارتفاع سقف شما بستگی دارد و باید طرحی مناسب با آن اندازه طراحی شود. یکی از مزایای مهم گچبری دور لوستر این است که سیم های اضافی لامپ و یا لوستر را زیر خود پنهان می کند.

هدف اصلی استفاده از لوستر و لامپ در ساختمان این است که باعث روشنایی شود در این صورت استفاده هوشمندانه از این لامپ ها باعث می شود که جهت پخش نوربیشتر شود و نو ربیشتر به اتاق شما بدهد.

گچبری دور لوستر جدید وشیک

گچبری دور لوستر یا دور لامپ انواع و طرح های مختلف دارد که ما 7 مورد آن را با هم بررسی می کنیم.

گچبری دور لوستر
  1. گچبری نقش برجسته

این نوع گچبری دارای سه بعدی محدب و یک قسمت مرکزی صاف است.

2. گچبری رنگ شده با دور لوستر رنگ شده

این نوع گچکاری برای سطح های رنگ شده و سنتی مناسب است که طرح آنتیک و قدیمی را تشکیل می دهد.

  1. گچبری گلدار

این گچبری دارای یک نیم دایره با اشکال فانتزی و گل یا هر شکل در هم تنیده است.

  1. گچبری پانو

این گچبری به شکل یه تصویر قاب گرفته شده است که اکثر برای فضا های کوچک قابل استفاده است.

  1. گچبری تاج گل

این گچبری کاملا ظریف است که گل ها، شاخه ها، برگ ها را به صورت در هم تنیده و کاملا ظریف در می آورد.

6.گچبری مشبک

این گچبری به صورت خطوط متقاطع در کل سقف یا تنها در یک قسمت انجام می شود.

7.گچبری نخودفرنگی

این گچبری داری تعداد بالایی گویی است به همین دلیل به آن گچبری نخود فرنگی می گویند.

گچبری دور لامپ

قیمت گچبری دور لوستر

قیمت گچبری دور لوستر به میزان کار بستگی دارد. اگر تنها برای یک اتاق می خواهیدباید حساب شود که چند لوستر در آن اتاق وصل می شود و علاوه بر آن به نوع طرح انتخابی و مساحت اتاق بستگی دارد. به طور معمول گچبری های دور لوستر ساده از 3 میلیون  تومان شروع می شود.

قیمت گچبری دور لوستر به 6 مورد زیر بستگی دارد 

  1. نوع طرح مورد نظر
  2. کیفیت
  3. ابعاد
  4. مدت زمان
  5. تزئینات اضافه
  6. انجام کار به صورت دستی یا پیش ساخته
گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر جدید

گچبری انتخاب شده برای دور لوستر یا لامپ ها باید متناسب با گچ بری سایر اجزای منزل باشد و مساحت آن باشد تا بتوان هماهنگی خوبی را ایجاد کرد. یک گچبری شیک با نورپردازی عالی می تواند به راحتی توجه هر فردی را به سوی خود جلب کند. با انتخاب یک طرح گچبری شیک دیگر نیازی به خرید لوسترهای مجلل ندارید زیرا خرید لوستر مجلل باعث شلوغی بیش از حد می شود.

اگر به فکر تغییر دکور منزل خود هستید یا دنبال طرح های مختلف برای ساخت منزل جدید خود می گردید از هنر گچ کاری می توانید استفاده کنید.

بعد از تمام شدن گچبری دیوار، گچبری سقف شروع می شود اگر شما به گچکارتان بگویید گچبری دور لوستر هم انجام دهد با به اتمام رسیدن گچبری کل سقف شروع به اجرای گچبری دور لوستر می کند زیرا گچبری دور لوستر یا دور لامپ دارای برچستگی هایی است که باید سطح زیرین آن صاف باشد.

گچبری دور لوستر

گچبری دور لامپ و لوستر ساده و شیک

گچبری سقف به دور لوستر از گذشته تا به امروزه کاربرد داشته و جلوه ای بسیار زیبا را به خانه می دهد. گچ بری لوستر بسیار حائز اهمیت است و باید حتما توسط افراد متخصص این کار انجام شود. طراحی گچبری دور لوستر و لامپ باید به گونه ای انجام شود که با مساحت و ارتفاع سقف شما هماهنگی داشته باشد. از مهم ترین مزایای گچبری سقف دور لوستر و لامپ این است که سیم های اضافی را در زیر خود مخفی کند. گچبری دور لوستر در مدل های متفاوتی مانند: سنتی، نئوکلاسیک، کلاسیک و مدرن انجام می شود.گچبری سقف در ساختمان جلوه ای بسیار زیبا را به خانه می دهد. می توان همزمان با گچبری از لامپ و نور مخفی استفاده کرد که، باعث زیبایی بیشتر سقف می شود.

گچبری دور لوستر در تهران

در شهر بزرگ تهران گچبر و گچکار های بسیاری وجود دارند اما تعداد افراد یکه بتوانند گچبری دور لوستر را به خوبی انجام دهند کم است زیرا این افراد باید سلیقه و خلاقیت زیادی داشته باشند و حوصله کاری بالایی را به خرج دهند تا نتیجه کار دارای ظرافت و زیبایی زیادی شود.

تیم گچبری پرشین دارای 20 سال تجربه در زمینه گچبری است که می تواند طرح ها مد نظر شما مثل گچبری کلاسیک، گچبری دستی، گچبری سنتی، گچبری سقف، قاب بندی دیوار و سقف و گچبری دیوار را در اسرع وقت انجام دهد.

گچبری دور لوستر یکنواختی و ساده بودن را از بین می برد و باعث زیبا تر شدن خانه و مجتمع شما می شود. همچنین گچبری دور لوستر برای تمامی بخش ها قابل اجرا است شما می توانید در پذیرایی از این هنر استفاده کنید تا آشپزخانه.

انواع گچبری دور لامپی

گچ بری دور لامپ و لوستر جزو مواردی است که می‌تواند زیبایی منزل شما را چند برابر کند. این کار هنری و بسیار جذاب بسیار زیاد توسط معماران و طراحان سنتی انجام می شود. همچنین امروزه این کار نیز با توجه به پیشرفت بسیار زیادی که در این حوزه ایجاد شده است، با تکیه به دانش روز و تکنیک‌های جدید قابل اجرا می‌باشد. شاید شما فکر کنید که این مدل گچ بری مخصوص کشور ایران است، ولی در بسیاری از کشورها این هنر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین در بسیاری از ساختمان های مهم اداری و تجاری نیز که هنر معماری خاصی دارند از آنها استفاده می گردد. گچ بری دور لامپ یک هنر دستی بسیار سخت و دشوار بوده و هر فردی توانایی انجام آن را ندارد. در حقیقت مهمترین فاکتوری که در هنگام انواع گچ بری دور لامپ و لوستر باید به آن توجه کنید، انتخاب یک فرد حرفه‌ای و با تجربه در این حوزه است.

گچ بری دور لامپ پذیرایی

در طراحی داخلی ساختمان ها، قسمت پذیرایی یکی از مناسب ترین مکان ها برای گچ بری دور لامپ می باشد. این قسمت با توجه به اینکه بیشتر به عنوان فضای مخصوص مهمان در نظر گرفته میشود، لازم است تا از نظر معماری نیز بسیار خاص باشد و جلوه بیشتری نسبت به سایر مناطق منزل داشته باشد. گچ بری دور لامپ یکی از شکیل ترین و محبوب ترین خدمات حوزه گچ کاری است که به خوبی، می‌تواند سلیقه های مختلف را تحت پوشش قرار داد. با توجه به طرح ها و رنگ های مختلفی که می‌توان در تولید این نوع گچ بری به کار گرفت به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر برای دکوراسیون خانه ها با معماری خاص به حساب می آید.

در حقیقت وظیفه اصلی چراغ ها ایجاد روشنایی برای مکان های مختلف یک ساختمان است. البته امروزه در طراحی نوین این موضوع بسیار مهم است که این روشنایی به چه صورت و با چه مقدار زیبایی تامین گردد. با قرار دادن لامپ و لوستر های زیبا و استفاده از گچ بری دور لامپی و یا دور لوستری یک انتخاب هوشمندانه است که زیبایی خانه شما را چند برابر می کند.

گچ‌بری دور لامپ جدید بدون رابیتس

گچ بری دور لامپ به صورت بدون رابیتس یکی از متد هایی می باشد که توسط متخصصان و معماران حرفه ای انجام می شود. در حقیقت زمانی که گچ بری دور لامپ بدون رابیتس انجام می گردد شما این امکان را خواهید داشت تا در فضاهای محدود نیز به بهترین شکل ممکن عملیات گچ کاری را انجام دهید. همچنین گچ کاری بدون رابیتس تا حدود زیادی از ایجاد ترک در سطح گچ کاری در طول سالیان دراز جلوگیری می کند. البته انجام گچ کاری با استفاده از رابیتس یا بدون استفاده از آن کاملاً سلیقه‌ای بوده و مشتری می تواند هر کدام از این روش ها را با توجه به فضایی که در اختیار دارد انتخاب کند.

گچبری دور لوستر

گچبری دور لامپ

گچ بری دور لامپ ساده تر از گچبری دور لوستر می باشد و قیمت پایین تری هم دارد. امروزه گچبری دور لامپ استفاده کمتری می شود و اکثر افراد گچبری دور لوستر ار انتخاب می کنند و لوستر ساده تری خریداری می کنند تا باعث شلوغی بیش از حد نشود.

بهتر است حتی اگر گچبری دور لامپ ساده می خواهید از طرح های پیش ساخته استفاده نکنید زیرا زیبایی هنر دست را ندارند. ما به شما توصیه می کنیم اگر خانه کوچکی دارید یا برای اتاق های کوچک خانتان می خواهید گچبری انجام دهید از طرح های ساده استفاده کنید تا دلتان را نزند.

گچبری دور لوستر
گچبری دور لامپ
گچبری دور لامپ

ختم کلام

گچبری دور لوستر باعث زیبایی و چشم نوازی خانتان می شود هیچ کسی دوست ندارد وارد خانه بی روح و بیش از حد ساده شود شما با یک گچبری دور لوستر حتی سساده می توانید زیبایی زیادی را وارد خانتان بکنید. برای این کار می توانید با تیم گچبری پرشین در ارتباط باشید و از تجربه 15 ساله آن ها در گچبری استفاده کنید.

از طریق راه های زیر با گچبری پرشین در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق شماره‌تلفن‌های:

09190495706📱

 09037150334📱

آدرس ما:

استان تهران، کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone