طراحی و اجرای گچبری نور مخفی

طراحی و اجرای گچبری نور مخفی

گچبری نور مخفی سقف

نور مخفی سقف پذیرایی با گچ
گچبری نور مخفی ساده دیوار
گچبری نورمخفی
گچبری نور مخفی
نور مخفی سقف
گچبری نور مخفی جدید
گچبری نور مخفی
گچ بری نور مخفی
گچبری نور مخفی
گچبری نور مخفی
گچبری نور مخفی
گچبری نور مخفیی

اجرای بهترین گچبری نور مخفی

این مجموعه بالغ بر 20 سال سابقه کار در این زمینه را دارد. از جمله فعالیت‌های گچبری پرشین می‌توان به گچ کاری، ابزارزنی، گچبری (قاب بندی دیوار، گچبری سقف، گچبری نور مخفی سقف..) و… اشاره کرد.

خوب است بدانید که گچبری پرشین شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که این شرایط یکی از بزرگترین مزایای گچبری پرشین می‌باشد. در ادامه به ذکر شرایط کاری مجموعه می‌پردازیم.

بازدید ، مشاوره و طراحی رایگان

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره دارید، باید بدانید که گچبری پرشین مشاوره رایگان دارد. علاوه بر این به صورت رایگان نیز از محل پروژه بازدید کرده و طراحی نیز به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

شرایط ویژه اقساطی

آیا شما هم نگران هزینه گچبری می‌باشید؟ اگر چنین است باید بدانید که این گچبری امکان پرداخت اقساطی را برای شما فراهم کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های در ج شده تماس بگیرید.

09190495706

09037150334

  • اگر کیفیت و ظرافت بالا در پروژه برایتان اهمیت دارد، باید بدانید که در این گچبری پروژه شما توسط ماهرترین و کاربلدترین استادها انجام می‌گیرد و کیفیت کار تضمین شده است.
  • در گچبری پرشین پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

نمونه کار گچبری نور مخفی سقف

گچبری نور مخفی سقف، یکی از انواع گچبری‌های سقف محسوب می‌شود که این روزها، در طراحی داخلی بسیاری از خانه‌ها برای زیباسازی بیشتر سقف، از نور مخفی استفاده می‌شود. برای آنکه نور مخفی سقف، بهتر اجرا شود، باید به ویژگی و طرح گچبری سقف، بیشتر توجه داشت. در این مقاله، به نحوۀ اجرای این سبک از نورپردازی اشاره کرده‌ایم، لطفاً تا پایان مقاله را با دقت مطالعه کنید.

چگونه گچبری نور مخفی سقف را انجام می‌دهند؟

نورپردازی خانه، بیشتر از هر چیزی در طراحی داخلی خانه، پر اهمیت است. در واقع، فضای خانه و طراحی داخلی آن، به واسطۀ نورپردازی صحیح خانه، زیباتر نمایان خواهند شد. بخشی از نورپردازی خانه، توسط لوستر، لامپ و . . . انجام می‌شود و بخش دیگر که در کنار این تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد، ابزار گچبری نور مخفی سقف است.

پس از آنکه طرح و مدل گچبری سقف، به صورت دستی، توسط گچ‌کار خِبره و هنرمند بر روی سقف اجرا شد، در مرحلۀ بعد، نور مخفی سقف، متناسب با طرح و مدل گچبری، اجرا خواهد شد. از این سبک نورپردازی درگچبری سقف پذیرایی

و همچنین گچبری سقف اشپزخانه نیز استفاده می‌شود. نکته‌ای که باید، پیش از نصب و اجرای نور مخفی به آن توجه کنید، انتخاب رنگ مناسب برای نور مخفی سقف می‌باشد.

گچبری نورمخفی

نحوۀ انجام این کار، بدین شکل است که، نور مخفی از طریق شلنگ‌های خاصی در گچبری‌های سقف نصب و اجرا خواهد شد. با وجود چنین ابزاری، زیبایی دکوراسیون و لوازم خانه در زیر نور مخفی، جذاب‌تر به نظر خواهند رسید. در صورت لزوم، از گچبری نور مخفی سقف، به عنوان چراغ خواب نیز می‌توان استفاده کرد.

گچبری نور مخفی جدید

گچبری نور مخفی
گچبری نور مخفی سقف پذیرایی

اجرای انواع گچبری نور مخفی سقف

مدل های متنوعی از گچبری نور مخفی را می توان در  سقف و گوشه های دیوار اجرا کرد پس چه خوب است جدیدترین گچبری نور مخفی سقف در سال 2021 و 2022 را بشناسیم.

گچبری نور مخفی دور لوستر

اگر از دسته افرادی هستید که علاقه به اجرای لوستر در منزل خود دارید می توانید در مرکز سقف منزل از گچبری دور لوستر  استفاده کنید و نور مخفی را دور آن اجرا نمایید، میزان تابش نور بستگی به خودتان دارد اما سبکی بی نظیر به منزل شما داده و سبب می شود که لوستر شما زیبایی دوچندان داشته باشد.

گچبری نور مخفی

• گچبری دندان موشی به همراه نور مخفی

گچبری های دندان موشی معمولاً به صورت حاشیه ای اجرا می شوند و فضای پذیرایی را بسیار جذاب می کنند حال اگر نور نیز با آن ترکیب شود سبب می شود که فضا جلوه بهتری داشته باشد و به طور کلی رنگ بندی فضا نیز به بهترین نحو خواهد بود. البته که گچبری های دندان موشی نیاز به دقت بالایی داشته و خوشبختانه تیم حرفه ای و کاربلد گچ بری پرشین می توانند صفر تا صد کار را برعهده بگیرند. این مدل از طرح ها برای منازلی که دارد سقف های کوتاه هستند نیز پیشنهاد خوبی محسوب می شود.

بیشتر: اجرای تخصصی گچبری دستی یا سنتی

نور مخفی،گچبری دندان موشی
گچبری نور مخفی سقف

• گچبری نور مخفی مارپیچ

اگر به دنبال یک مدل و ایده جدید و بی نظیر هستید می توانید گچبری منزل خود را به صورت مارپیچ در نظر بگیرید و در لابلای پیچ و تاب های ایجاد شده از لامپ های مخفی استفاده کنید و یا نورپردازی های خطی را اجرا نمایید چنین سیستمی برای خانه های مدرن بی نظیر است و ساختار حرفه ای به منزل می دهد و دست شما را انتخاب طرح باز می گذارد. اگر منزل بزرگی دارد و دکوراسیون منزل شما مدرن و خلوت است گچبری های مارپیچ بهترین گزینه برای اجرای نور مخفی خواهند بود پس زمان را از دست ندهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

• گچبری نور مخفی به همراه قاب

نور مخفی
نور مخفی به همراه قاب بندی

نور مخفی سقف، نور پردازی مخفی در چه جاهایی بیشتر کاربرد دارد؟

از ویژگی‌های قابل توجه گچبری نور مخفی می‌توان به این مورد اشاره کرد که منبع نور و نور اولیه تولید شده به صورت مستقیم دیده نمی‌شود و نور ثانویه‌ی ایجاد شده باعث زیبایی محیط می‌شود. به همین دلیل از این نمونه نورپردازی می‌توان در مکان‌های مختلفی استفاده کرد.

اگر علاقه به اجرای قاب های سقفی دارید می توانید آن را با نور ترکیب کنید. خوشبختانه نورپردازی که در این راستا صورت می گیرد می تواند شامل چندین رنگ باشد و این رنگ ها به واسطه ساختاری که دارند دسته بندی می شوند. نورپردازی ها در سال های اخیر کمی متنوع تر از قبل اجرا شده اند و این موضوع کمک می کند تا بتوانید سبک قاب را نیز طبق دکوراسیون منزل خود ارزیابی کنید.

 

ما در مقاله های قبلی سایت درباره جدید ترین قاب بندی دیوار و سقف با گچ  به صورت جامع توضیح دادیم.

• نورپردازی انتزاعی

گچبری های انتزاعی نیاز به تخصص بالایی دارند و اگر به واسطه نور مخفی اجرا شوند نیز ساختار انها فرق می کند پس از یاد نبرید که به طور کلی این گچبری ها می توانند به سبک های مدرنی نیز اجرا شوند. در سال های اخیر گچبری های انتزاعی که برای سقف اجرا می شوند نیاز به شبیه سازی اولیه دارد که خوشبختانه تیم طراح گچبری پرشین توانسته از پس این ایده ها به خوبی بر آید و ساختار حرفه ای ایجاد کرده است. شما می توانید نور را به صورت کلاسیک اجرای کنید و یا سبک های دو رنگ را به آن اضافه نمایید.

گچبری نور مخفی طرح ستاره برای لابی هتل

معمولاً گچبری نور مخفی هاکه برای سقف های هتل استفاده می شوند کمی متفاوت از منازل هستند پس چه خوب است که از سبک های جدید کمک بگیرید. نورپردازی های طرح ستاره طرفدار زیادی دارد و برای هتل های و رستوران ها استفاده می شود و به واسطه گچبری های برجسته بسیار زیبا و خاص خواهد بود. خوشبختانه طرح های متنوعی در این زمینه دیده می شود.

نور مخفی
نور مخفی طرح ماه و ستاره

• گچبری نورپردازی سلطنتی

گچبری های سلطنتی بسیار ظریف و پرکار هستند و در لیست موارد گران قیمت نیز قرار می گیرند. این گچبری ها به طور کلی به واسطه نور خاصی اجرا می شوند و دور تا دور سقف را پوشش می دهند. در سال های اخیر این گچبری ها به شکلی اجرا شده اند که هم قالب بندی مخصوصی داشته و هم از نظر سبک اجرایی شامل طرح های اشرافی می شوند به این ترتیب شما می توانید از نور مخفی طلایی یا زرد به همراه گچبری های سلطنتی استفاده کنید تا محیط بسیار جذاب اجرا شود و به صورت خارق العاده ای دسته بندی شود. گچبری ها به شکل پیش ساخته نیز بررسی می شوند اما مدل های سفارشی انتخاب بهتری هستند.

 

پیشنهاد مطالعه:گچبری کلاسیک

گچبری نور مخفی
گچبری و نور پردازی

گچبری نور مخفی کلاسیک

یکی از پر استفاده ترین طرح های کلاسیک، استفاده از نور پردازی های ساده و اما آرامش بخش است. توجه داشته باشید که این نور پردازی ها  در سبک کلاسیک بر خلاف سبک مدرن، در حالت کاملا ملایم قرار می گیرد به طوری که نور ایجاد شده بیشترین هماهنگی را با چیدمان کلاسیک منزل داشته باشد. تصور کنید که استفاده از نورپردازی در گچبری نور مخفی با رنگ های طلایی ملایم و یا سفید تا چه اندازه می تواند بر زیبایی گچبری های کلاسیک بیافزاید.

گچ بری نور مخفی

گچبری نور مخفی سقف ساده

اگر به سبک های مدرن علاقه دارید بهترین گزینه برای شما گچبری نور مخفی سقف ساده است که به صورت خطی اجرا می شود خوشبختانه رنگ بندی های متنوعی برای این نورها دیده می شود و شرایطی حاصل می شود تا بتوانید جلوه بهتری به کار بدهید و موقعیت منزل خود را دلباز تر نمایید. نورپردازی های خطی ساده معمولاً برای راهروها نیز اجرا می شوند و حتی برای اتاق خواب هم گزینه خوبی هستند

قیمت گچبری نور مخفی ساده

در مورد قیمت گچبری نور مخفی بسیار سوال می شود این موضوع بستگی به سبک گچبری منزل شما را دارد. اگر گچبری منزل شما پیچیده باشد قیمت نور مخفی ساده کمی گران است چون می بایست رویکرد مخفی بودن آن رعایت شود اما موضوع مهم دیگر این است که نور های مخفی ساده با هر دکوراسیونی سازگار هستند و چنین شرایطی می تواند به زیبایی منزل شما کمک زیادی نماید.

گچبری نور مخفی سقف
نور مخفی ساده

جدیدترین گچبری نور مخفی سقف

گچبری گلویی با نور مخفی شلنگی از دسته سبک های جدیدی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند و خوشبختانه جلوه بی نظیری دارند. این گچبری ها به طور کلی رویکرد نورپردازی مناسبی را شامل می شوند. طرح نور مخفی برای این گچبری ها اهمیت زیادی دارد و سبک آنها باید به درستی انتخاب شده باشد. چنین گچبری هایی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به طور کلی از نور زرد یا نارنجی برای آنها استفاده می شود.

گچبری نور مخفی سقف به صورت دور تا دور فضای بهتری برای منزل شما ایجاد می کند و سبب می شود که پخش نور در همه بخش ها به کل کاملاً دقیق و اصولی صورت بگیرد اما حقیقت این است که این روزها طرح های گسسته نیز برای نور مخفی سقف دیده می شود که شاید از الگوی خاصی نیز پیروی نکند اما به طور کلی ساختاری حرفه ای فراهم می سازد.

نور مخفی،گچبری جدید
گچبری و نور پردازی جدید

شما می توانید گچبری نور مخفی سقف را با چراغ های هالوژنی نیز ترکیب کنید این ترکیب برای سالن پذیرایی بسیار عالی است و نور محیط را بیشتر می کند. این چراغ ها زینت بخش منزل شما هستند و برای آشپزخانه ها نیز استفاده می شود.

نورپردازی در محیط های کاری سبب می شود تا فضا از حالت یکنواختی خارج شود و بسیار ایده آل طراحی شود. وجود گچبری نور مخفی سقف سبب گرمی و صمیمیت در محیط می شود و به طور کلی برای محیط های کم نور انتخاب خوبی است.

گچبری نور مخفی برای چه فضایی مناسب است؟

اگر فضای منزل شما شامل رنگ سفید و یا رنگ های روشن است می توانید از گچبری نور مخفی سقف استفاده کنید تا فضا را بهتر جلوه دهد. مثلاً برای محیط های اداری به طور کلی ترکیب رنگ سفید و نور مخفی می تواند یک انتخاب مناسب باشد اما به طور کلی چه خوب است که از رنگ های خنثی استفاده کنید.

اجرای گچبری نور مخفی سقف برای هر نوع فضایی امکانپذیر است و شدت اجرای نور بستگی به موقعیت فضا دارد البته که شما می توانید این سبک از گچبری نور مخفی را به شکل مشخصی اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

گچبری نور مخفی

مشاوره رایگان در زمینه گچبری نور مخفی سقف

اگر فکر می کنید به دنبال یک تغییر اساسی برای منزل خود هستید پیشنهاد ما به شما این است که از کارشناسان حرفه ای تیم گچبری پرشین راهنمایی بخواهید. مشاوره های اولیه، تعیین قیمت و بررسی ابعاد و شرایط محیط و بازدید کاملاً رایگان صورت می گیرد به این ترتیب دیگر نیاز نیست به دنبال نیروی متخصص بگردید ما سعی کرده ایم صفر تا صد پروژه را برای شما به صورت کاملاً دقیق اجرا کنیم به این ترتیب هر ایده ای در ذهن خود دارید می توانید اجرا کنید.

گچبری نور مخفی

مثلاً شما می توانید از رنگ های متضاد استفاده کنید و هارمونی جالبی به منزل خود دهید همینطور می توانید از طیف رنگی گرم و سرد به صورت ترکیبی استفاده کنید و هر ایده ای که در ذهن خود را جامه عمل بپوشانید.

انعکاس نور از سقف روی کفپوش ها به زیبایی دو چندان منزل شما کمک می کند. قیمت گچبری نور مخفی سقف پذیرایی بر اساس ابعاد و مدلی که مدنظر شماست در نظر گرفته می شود و البته که میزان کم کار یا پر کار بودن نیز روی قیمت تاثیرگذار است. البته که شما می توانید مدل های ساده را انتخاب کنید تا هم هزینه ارزانتری داشته باشد و هم منزل شما مدرن و لوکس به نظر برسد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد اجرای گچبری نور مخفی در منزل می بایست ساختار مشخصی داشته باشد.

گچبری نور مخفی مدرن

بسیاری از گچبری ها دارای نور مخفی برای سالن های پذیرایی و لابی ها هستند که فضای شما را لوکس و لاکچری می کند. گچبری های مدرن دارای منحنی های ساده و موازی هستند که علاوه بر سقف و دیوار می توان در سر در و اطراف شومینه نیز از آنها بهره برد. عظمت و زیبایی گچبری مدرن در سر در ورودی خانه صحنه مجلل و باشکوهی را به وجود می آورد. علاوه بر اینها می توانید در قسمتهای دیگری از خانه مانند راهروها نیز از آن  استفاده نمایید.

رنگ گچبری ها باید مناسب با رنگ دکوراسیون خانه انتخاب شود تا هماهنگی و هارمونی دلنشینی را به وجود آورد. گچبری نور مخفی مدرن دست شما را برای انتخاب اشکال مدرن و زیبای گل ها، بته و جقه، نقوش انتزاعی، اشکال هندسی و اسلیمی باز گذاشته است تا با توجه به دکوراسیون خانه از آنها بهره ببرید. معمولا گچبری های مدرن دارای اشکال ساده و زیبایی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone