جدیدترین ترکیب گچبری با نور مخفی در تهران و کرج

جدیدترین ترکیب گچبری با نور مخفی در تهران و کرج

تا به حال وارد منزلی شده اید که به یکباره آرامشی به شما منتقل شود؟ حاضریم شرط ببندیم که این آرامش به واسطه نور مخفی در گچبری سقف ها است. وجود نور مخفی سبب می شود فضای یکپارچه و آرامش بخشی در منزل ایجاد شود. حتی بسیاری از کافی شاپ ها و رستوران ها نیز از این روش برای جذب مشتری استفاده می کنند.

نور مخفی
نور مخفی

اجرای انواع نور مخفی در گچبری سقف

مدل های متنوعی از نور مخفی را می توان در گچبری سقف و گوشه های دیوار اجرا کرد پس چه خوب است جدیدترین نور مخفی در سال 2021 و 2022 را بشناسیم.

• نور مخفی گچبری دور لوستر

نور مخفی
گچبری دور لوستر

اگر از دسته افرادی هستید که علاقه به اجرای لوستر در منزل خود دارید می توانید در مرکز سقف منزل از گچبری خاصی استفاده کنید و نور مخفی را دور آن اجرا نمایید، میزان تابش نور بستگی به خودتان دارد اما سبکی بی نظیر به منزل شما داده و سبب می شود که لوستر شما زیبایی دوچندان داشته باشد.

• گچبری دندان موشی به همراه نور مخفی

نور مخفی،گچبری دندان موشی
گچبری به همراه نور مخفی

گچبری های دندان موشی معمولاً به صورت حاشیه ای اجرا می شوند و فضای پذیرایی را بسیار جذاب می کنند حال اگر نور نیز با آن ترکیب شود سبب می شود که فضا جلوه بهتری داشته باشد و به طور کلی رنگ بندی فضا نیز به بهترین نحو خواهد بود. البته که گچبری های دندان موشی نیاز به دقت بالایی داشته و خوشبختانه تیم حرفه ای و کاربلد گچ بری پرشین می توانند صفر تا صد کار را برعهده بگیرند. این مدل از طرح ها برای منازلی که دارد سقف های کوتاه هستند نیز پیشنهاد خوبی محسوب می شود.

 

بیشتر: اجرای تخصصی گچبری دستی یا سنتی

• گچبری نور مخفی مارپیچ

اگر به دنبال یک مدل و ایده جدید و بی نظیر هستید می توانید گچبری منزل خود را به صورت مارپیچ در نظر بگیرید و در لابلای پیچ و تاب های ایجاد شده از لامپ های مخفی استفاده کنید و یا نورپردازی های خطی را اجرا نمایید چنین سیستمی برای خانه های مدرن بی نظیر است و ساختار حرفه ای به منزل می دهد و دست شما را انتخاب طرح باز می گذارد. اگر منزل بزرگی دارد و دکوراسیون منزل شما مدرن و خلوت است گچبری های مارپیچ بهترین گزینه برای اجرای نور مخفی خواهند بود پس زمان را از دست ندهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

• گچبری نور مخفی به همراه قاب
نور مخفی
نور مخفی به همراه قاب بندی

اگر علاقه به اجرای قاب های سقفی دارید می توانید آن را با نور ترکیب کنید. خوشبختانه نورپردازی که در این راستا صورت می گیرد می تواند شامل چندین رنگ باشد و این رنگ ها به واسطه ساختاری که دارند دسته بندی می شوند. نورپردازی ها در سال های اخیر کمی متنوع تر از قبل اجرا شده اند و این موضوع کمک می کند تا بتوانید سبک قاب را نیز طبق دکوراسیون منزل خود ارزیابی کنید.

ما در مقاله های قبلی سایت درباره جدید ترین قاب بندی دیوار و سقف با گچ  به صورت جامع توضیح دادیم.

• نورپردازی انتزاعی

گچبری های انتزاعی نیاز به تخصص بالایی دارند و اگر به واسطه نور مخفی اجرا شوند نیز ساختار انها فرق می کند پس از یاد نبرید که به طور کلی این گچبری ها می توانند به سبک های مدرنی نیز اجرا شوند. در سال های اخیر گچبری های انتزاعی که برای سقف اجرا می شوند نیاز به شبیه سازی اولیه دارد که خوشبختانه تیم طراح گچبری پرشین توانسته از پس این ایده ها به خوبی بر آید و ساختار حرفه ای ایجاد کرده است. شما می توانید نور را به صورت کلاسیک اجرای کنید و یا سبک های دو رنگ را به آن اضافه نمایید.

نور مخفی طرح ستاره برای لابی هتل

نور مخفی
نور مخفی طرح ماه و ستاره

معمولاً نورهای مخفی که برای سقف های هتل استفاده می شوند کمی متفاوت از منازل هستند پس چه خوب است که از سبک های جدید کمک بگیرید. نورپردازی های طرح ستاره طرفدار زیادی دارد و برای هتل های و رستوران ها استفاده می شود و به واسطه گچبری های برجسته بسیار زیبا و خاص خواهد بود. خوشبختانه طرح های متنوعی در این زمینه دیده می شود.

 

برای اشنایی بیشتر با گچبری مدرن به این صفحه مراجعه کنید.

 

• گچبری نورپردازی سلطنتی

گچبری دور نور مخفی
گچبری و نور پردازی

گچبری های سلطنتی بسیار ظریف و پرکار هستند و در لیست موارد گران قیمت نیز قرار می گیرند. این گچبری ها به طور کلی به واسطه نور خاصی اجرا می شوند و دور تا دور سقف را پوشش می دهند. در سال های اخیر این گچبری ها به شکلی اجرا شده اند که هم قالب بندی مخصوصی داشته و هم از نظر سبک اجرایی شامل طرح های اشرافی می شوند به این ترتیب شما می توانید از نور مخفی طلایی یا زرد به همراه گچبری های سلطنتی استفاده کنید تا محیط بسیار جذاب اجرا شود و به صورت خارق العاده ای دسته بندی شود. گچبری ها به شکل پیش ساخته نیز بررسی می شوند اما مدل های سفارشی انتخاب بهتری هستند.

پیشنهاد مطالعه:گچبری کلاسیک

گچ بری نور مخفی

نور مخفی ساده

اگر به سبک های مدرن علاقه دارید بهترین گزینه برای شما نور مخفی ساده است که به صورت خطی اجرا می شود خوشبختانه رنگ بندی های متنوعی برای این نورها دیده می شود و شرایطی حاصل می شود تا بتوانید جلوه بهتری به کار بدهید و موقعیت منزل خود را دلباز تر نمایید. نورپردازی های خطی ساده معمولاً برای راهروها نیز اجرا می شوند و حتی برای اتاق خواب هم گزینه خوبی هستند

قیمت نور مخفی ساده

در مورد قیمت نور مخفی بسیار سوال می شود این موضوع بستگی به سبک گچبری منزل شما را دارد. اگر گچبری منزل شما پیچیده باشد قیمت نور مخفی ساده کمی گران است چون می بایست رویکرد مخفی بودن آن رعایت شود اما موضوع مهم دیگر این است که نور های مخفی ساده با هر دکوراسیونی سازگار هستند و چنین شرایطی می تواند به زیبایی منزل شما کمک زیادی نماید.

جدیدترین نور مخفی سقف
نور مخفی ساده
نور مخفی ساده
نور مخفی،گچبری جدید
گچبری و نور پردازی جدید

گچبری های گلویی با نور مخفی شلنگی از دسته سبک های جدیدی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند و خوشبختانه جلوه بی نظیری دارند. این گچبری ها به طور کلی رویکرد نورپردازی مناسبی را شامل می شوند. طرح نور مخفی برای این گچبری ها اهمیت زیادی دارد و سبک آنها باید به درستی انتخاب شده باشد. چنین گچبری هایی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به طور کلی از نور زرد یا نارنجی برای آنها استفاده می شود.

نور مخفی سقف به صورت دور تا دور فضای بهتری برای منزل شما ایجاد می کند و سبب می شود که پخش نور در همه بخش ها به کل کاملاً دقیق و اصولی صورت بگیرد اما حقیقت این است که این روزها طرح های گسسته نیز برای نور مخفی سقف دیده می شود که شاید از الگوی خاصی نیز پیروی نکند اما به طور کلی ساختاری حرفه ای فراهم می سازد.

شما می توانید نور مخفی را با چراغ های هالوژنی نیز ترکیب کنید این ترکیب برای سالن پذیرایی بسیار عالی است و نور محیط را بیشتر می کند. این چراغ ها زینت بخش منزل شما هستند و برای آشپزخانه ها نیز استفاده می شود.

نورپردازی در محیط های کاری سبب می شود تا فضا از حالت یکنواختی خارج شود و بسیار ایده آل طراحی شود. وجود نور مخفی سبب گرمی و صمیمیت در محیط می شود و به طور کلی برای محیط های کم نور انتخاب خوبی است.

اگر میخواهید نمونه کار های بیشتری را مشاهده کنید و اطلاعاتی جدید بدست آورید به این صفحه بروید.

نور مخفی برای چه فضایی مناسب است؟

اگر فضای منزل شما شامل رنگ سفید و یا رنگ های روشن است می توانید در کنار گچبری بسیار دلچسب از نور مخفی استفاده کنید تا فضا را بهتر جلوه دهد. مثلاً برای محیط های اداری به طور کلی ترکیب رنگ سفید و نور مخفی می تواند یک انتخاب مناسب باشد اما به طور کلی چه خوب است که از رنگ های خنثی استفاده کنید.

اجرای نور مخفی برای هر نوع فضایی امکانپذیر است و شدت اجرای نور بستگی به موقعیت فضا دارد البته که شما می توانید این سبک از نور مخفی را به شکل مشخصی اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

مشاوره رایگان در زمینه گچبری و نور مخفی

اگر فکر می کنید به دنبال یک تغییر اساسی برای منزل خود هستید پیشنهاد ما به شما این است که از کارشناسان حرفه ای تیم گچبری پرشین راهنمایی بخواهید. مشاوره های اولیه، تعیین قیمت و بررسی ابعاد و شرایط محیط و بازدید کاملاً رایگان صورت می گیرد به این ترتیب دیگر نیاز نیست به دنبال نیروی متخصص بگردید ما سعی کرده ایم صفر تا صد پروژه را برای شما به صورت کاملاً دقیق اجرا کنیم به این ترتیب هر ایده ای در ذهن خود دارید می توانید اجرا کنید.

گچبری نور مخفی

مثلاً شما می توانید از رنگ های متضاد استفاده کنید و هارمونی جالبی به منزل خود دهید همینطور می توانید از طیف رنگی گرم و سرد به صورت ترکیبی استفاده کنید و هر ایده ای که در ذهن خود را جامه عمل بپوشانید.

انعکاس نور از سقف روی کفپوش ها به زیبایی دو چندان منزل شما کمک می کند. قیمت نور مخفی سقف پذیرایی بر اساس ابعاد و مدلی که مدنظر شماست در نظر گرفته می شود و البته که میزان کم کار یا پر کار بودن نیز روی قیمت تاثیرگذار است. البته که شما می توانید مدل های ساده را انتخاب کنید تا هم هزینه ارزانتری داشته باشد و هم منزل شما مدرن و لوکس به نظر برسد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد اجرای نور مخفی در منزل می بایست ساختار مشخصی داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone